„Wyśmiewana za zostanie matką w wieku 50 lat”: Janet Jackson pochwaliła się swoim 6-letnim dziedzicem

Janet Jackson została matką w wieku 50 lat, kiedy przywitała na świecie swojego syna, Eissę Al Mana, z byłym mężem, Wissamem Al Maną.

Pomimo krytyki w internecie za bycie starszą matką, Janet teraz wyraża ogromną radość z macierzyństwa i cieszy się przygodami ze swoim 6-letnim synem. Janet i Wissam poznali się w 2010 roku, zaręczyli w 2012 roku i w tajemnicy wzięli ślub w 2013 roku.

Spekulacje na temat ciąży Janet pojawiły się w 2016 roku, kiedy odłożyła swoją trasę koncertową, a później potwierdziła wiadomości, wyrażając wdzięczność za błogosławieństwo.

Chociaż niektórzy krytykowali Janet za posiadanie dziecka po 50-tce, jej fani bronili jej, podkreślając jej długo oczekiwaną radość z bycia matką.

Po narodzinach Eissy, Janet skupiła się na swojej roli matki, jednocześnie stawiając czoła wyzwaniom w swoim małżeństwie, co doprowadziło do jej separacji z Wissamem.

Pomimo trudności, Janet znajduje pocieszenie w wychowywaniu swojego syna i ceni ich wspólne muzyczne chwile, ponieważ Eissa wykazuje pasję do muzyki i tańca.

Janet, obecnie mająca 57 lat, otwarcie dzieli się swoją miłością do macierzyństwa, wyrażając wdzięczność za swojego syna i ceniąc każdy moment ich wspólnej podróży.

Przewiń w dół i obejrzyj zdjęcia!

Podziel się swoimi komentarzami!

Like this post? Please share to your friends: