Dom był opuszczony od ponad 70 lat: Ludzie byli zaskoczeni, gdy otworzyli drzwi

W okolicach Fleetwood w Wielkiej Brytanii niedawno natrafiono na opuszczony dwór z XIX wieku, który odsłonił wnętrze zatrzymane w czasie. Znany fotograf badawczy Dean Slader odkrył to niezwykłe znalezisko podczas swoich poszukiwań opuszczonych struktur na terenie kraju.

Pomimo 70 lat zaniedbania, farma ta pozostaje zadziwiająco nienaruszona, z zewnątrz wyglądając niemal na nadającą się do zamieszkania. Jednak prawdziwe intrygi kryją się w jej wnętrzu.

Wewnątrz dom zdobią meble i osobiste przedmioty, ułożone tak, jakby życie nagle się zatrzymało. Obecność kurzu i rozkładającej się tapety burzy jednak iluzję niedawnej aktywności, malując scenę nagłego opuszczenia.

Dowody wskazują, że posiadłość pochodzi z lat 50. XX wieku, co potwierdza jej charakterystyczne wnętrze i gazeta z datą 1950 roku. Fotografie Sladera żywo przedstawiają scenę, ukazując nietknięte zabawki dziecięce, wózek i meble zatrzymane w czasie.

Zaintrygowany tą enigmatyczną „domem duchów”, Slader zagłębił się w jego historię, odkrywając, że kiedyś zamieszkiwała go rodzina: Mary Cowell i jej dwóch synów. Lokalne relacje sugerują rodzinny konflikt, skłaniający braci do zrezygnowania z dziedziczenia po śmierci matki. Masz jakieś komentarze?

Like this post? Please share to your friends: