„Te same głębokie oczy i cechy twarzy”: Rzadkie zdjęcia Elvisa Presleya i jego córki pokazujące ich silne podobieństwo

W poruszającym hołdzie, który znalazł odzew wśród fanów na całym świecie, Priscilla Presley podzieliła się zdjęciem swojej zmarłej córki, Lisy Marie Presley, w dniu, który byłby jej urodzinami.

Post na Instagramie podkreślił uderzające podobieństwo Lisy Marie do jej ikonicznego ojca, Elvisa Presleya, skłaniając fanów do zachwytu nad niewiarygodnym podobieństwem.

Komentarze zalały wpis o jej „głębokich oczach” przypominających Elvisa i uśmiechu, który oddzwierciedlał jego słynny grymas.

Ten serdeczny gest kontynuuje tradycję Priscilli upamiętniania urodzin Lisy Marie w mediach społecznościowych, tak jak zrobiła to w zeszłym roku.

W obliczu śmierci Lisy Marie, Priscilla otwarcie dzieliła się z obserwatorami momentami z życia swojej córki, w tym kryzysem zdrowotnym przed jej tragiczną śmiercią w styczniu.

Pomimo osobistych tragedii i ciężaru dziedzictwa swojego ojca, Lisa Marie pozostała niezłomna, co potwierdza jej ostatni publiczny występ w wsparciu filmu świętującego życie Elvisa, zaledwie kilka dni przed jej odejściem.

Jakie są wasze komentarze?

Like this post? Please share to your friends: