„Jej sukienka w ogóle nie pasowała do jej wieku”: 12-letnia córka Beyoncé została uchwycona w sukience z odkrytymi ramionami na rozdaniu nagród Grammy 2024!

Córka Beyoncé, Blue Ivy Carter, przyciągnęła uwagi na rozdaniu nagród Grammy swoją elegancką sukienką, ale niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych skrytykowali ją jako „nieodpowiednią” dla jej wieku.

Pomimo mieszanych reakcji, Blue Ivy prezentowała się oszałamiająco w swoim stroju, uzupełnionym o delikatny makijaż i dodatki.

To nie pierwszy raz, gdy spotkała się z krytyką za swój strój, podobne komentarze pojawiły się podczas premiery filmu jej mamy w Londynie.

Jednakże rodzice Blue Ivy, Beyoncé i Jay-Z, przykładają dużą wagę do stworzenia kochającego środowiska dla swoich dzieci, zachęcając je do bycia sobą.

Podczas rozdania nagród Grammy, Jay-Z z humorem zauważył wzrost Blue Ivy, podkreślając ich silną więź.

Pomimo krytyki, fani nadal wspierają Beyoncé, Jay-Z i Blue Ivy, celebrując ich osiągnięcia i ignorując negatywne komentarze.

Blue Ivy, będąc już laureatką Grammy w młodym wieku, wykazała swój talent i pewność siebie, przyczyniając się do sukcesu swojej mamy swoimi umiejętnościami tanecznymi i cennymi uwagami.

Zapoznaj się ze zdjęciami poniżej!

Podziel się swoimi komentarzami!

Like this post? Please share to your friends: