„Ona jest dręczona za swoją twarz”: Jak teraz wygląda żona Stinga, 48 lat po ich ślubie

Sting, właściwie Gordon Sumner, urodzony 2 października 1951 roku w Wallsend, Anglia, to znany brytyjski muzyk, który pierwszą sławę zdobył jako główny wokalista zespołu The Police, którego był współzałożycielem razem z perkusistą Stewartem Copelandem w 1977 roku, później dołączył do nich gitarzysta Henri Padovani.

Mimo początkowych trudności w Anglii, zespół odniósł sukces w Ameryce, zachwycając publiczność unikalnym połączeniem muzyki reggae. Po przerwie zespołu w 1984 roku Sting rozpoczął udaną karierę solową, wydając swój debiutancki album „The Dream Of The Blue Turtles” w 1985 roku i zdobywając przeboje takie jak „Nothing Like the Sun”, „Englishman In New York” i „Fragile”.

Życie osobiste Stinga było równie godne uwagi, jak jego kariera. Po siedmioletnim małżeństwie z aktorką Frances Tomelty, z którą ma dwoje dzieci, Joe i Fuschia Sumner, związek Stinga zakończył się po jego romansie z aktorką Trudie Styler.

Styler, która zaszła w ciążę w 1983 roku, otwarcie rozmawiała o romansie w wywiadzie z 2002 roku, przyznając złożoność początków ich związku. Pomimo początkowych wyzwań związanych z opinią publiczną, para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, Mickey Sumnera, w 1984 roku, a następnie kolejne trójkę dzieci: Eliota, Jake’a i Giacomo Sumnera.

Sting i Trudie zacieśnili swoje więzi, biorąc ślub w sierpniu 1992 roku, i są razem od ponad trzech dekad. W wywiadzie z lutego 2020 roku Sting przypisał trwałość ich związku wzajemnemu szacunkowi, przyjaźni i przyjemności z bycia razem, podkreślając znaczenie zarówno miłości, jak i sympatii w ich partnerstwie.

Trudie Styler również zmagała się z własnymi wyzwaniami, zwłaszcza po poważnym wypadku w wieku dwóch lat, który pozostawił na jej twarzy blizny, prowadząc do prześladowań i problemów z samooceną w dzieciństwie. Jednak jej kariera aktorska pomogła jej odzyskać pewność siebie, i od tego czasu stała się znakomitą reżyserką.

Mimo blizn, które zostały zminimalizowane dzięki zabiegom z kolagenem, Trudie współczuje innym osobom, które doświadczyły upokorzeń. Związek pary pozostaje silny, z Stingiem wyrażającym podziw dla Trudie, nazywając ją swoją „główną osobą do kontaktu” i najbardziej imponującą osobą, jaką spotkał. Z kolei Trudie ceni sobie wsparcie i niezależność Stinga.

Razem równoważą swoje życie między Wielką Brytanią a Stanami Zjednoczonymi, ciesząc się rolą dziadków i zachowując normalne życie rodzinne, zachęcając do otwartości w swoim domu.

Like this post? Please share to your friends: