„Tata i córka jak dwie krople wody”: Rzadko widziana 6-letnia córka Beyoncé i Jay-Z została uchwycona przez fotografów

Fani zostali poczęstowani uroczym widokiem podczas Super Bowl 2024 w niedzielę, kiedy Jay-Z został dostrzeżony podczas uwieczniania cennych chwil swoich córek, 12-letniej Blue Ivy Carter i 6-letniej Rumi Carter. To serdeczne wydarzenie szybko podbiło serca fanów w internecie, wywołując falę czułych komentarzy.

Jeden z wielbicieli zauważył niezwykłe podobieństwo Rumi do jej ciotki, stwierdzając: „Rumi jest urocza, [przypomina mi] Solange”, nawiązując z czułością do siostry Beyoncé, Solange, i podkreślając silne rodzinne podobieństwo. Inny obserwator wskazał cechę, którą dziewczynki wydają się odziedziczyć po ojcu, Jay-Z, wspominając: „Obie mają jego nos”. Wśród tych czułych uwag ktoś z ciekawością zapytał: „Cudownie to widzieć! Ale gdzie jest ich syn?”

Jay-Z, zawsze czuły ojciec, był uosobieniem szczęścia, robiąc zdjęcia Blue Ivy na boisku na Allegiant Stadium w Paradise, Nevada. Blue Ivy emanowała spokojnym aurą w kurtce w stylu letterman, luźnych jeansach cargo i kolorowych sneakersach, a jej długie warkocze dodawały jej żywego wyglądu. Jay-Z dopełnił swobodną atmosferę, nosząc kurtkę w stylu graffiti, czarne spodnie dresowe i czapkę, a jego strój dopełniały charakterystyczne okulary przeciwsłoneczne.

Rumi dołączyła do sceny w czarującym, cało czarnym stroju. Pomimo zwykłej dyskrecji rodziny Carterów w kwestii ich życia prywatnego, ten wzruszający moment między ojcem a córkami podczas Super Bowl został podzielony, oferując fanom rzadki wgląd w najmłodszą córkę Carterów.

Chociaż Beyoncé zwykle zachowuje szczegóły dotyczące swoich młodszych dzieci dla siebie, czasami dawała publiczności wgląd w ich życie, tak jak podzieliła się zdjęciem z bliźniakami w 2017 roku, kiedy mieli miesiąc, i włączyła Rumi oraz Blue Ivy do zwiastuna dokumentu o swojej trasie Renaissance.

Like this post? Please share to your friends: