zwarty biologiczny dziedzic gwiazdy muzyki pop: Jak wygląda nieznany syn Michała Jacksona

Michael Jackson, legendarny ikoną popu, był ojcem trojga dzieci: swojej córki Paris-Michael Katherine, mającej 25 lat, oraz swoich synów Prince’a, mającego 26 lat, i Bigiego, dawniej znanej jako Blanket, mającego 21 lat. Spekulacje otaczają również rapera Omara Bhatti, którego wielu uważa za czwarte dziecko Jacksona ze względu na ich uderzające podobieństwa i przeszłe zamieszkanie Omara w Neverland Ranch Jacksona.

Fox News podał, że sam Jackson zasugerował swoim bliskim znajomym, że Omer był jego biologicznym dzieckiem, urodzonym z krótkiego spotkania z norweską kobietą w 1987 roku. Jednak sprzeczne relacje sugerują, że Jackson i Omer po raz pierwszy spotkali się w hotelu, co doprowadziło do nawiązania bliskiej więzi między Jacksonem a Omarem i jego rodziną, którzy później przenieśli się do Neverland.

Podczas gdy świadkowie i rzecznik rodziny, Stacy Brown, poddają w wątpliwość ojcostwo Omara, twierdząc, że nie jest on biologicznym synem Jacksona, bliskie stosunki między Omarem a Jacksonem są niezaprzeczalne. Omar podróżował z Jacksonem, często pojawiał się jako młodsza wersja gwiazdy, a nawet otrzymał od niego osobiste prezenty, jak widać w domowym filmie z 1998 roku.

Mimo kontrowersji, Omar wykreował własną ścieżkę w przemyśle rozrywkowym, przyjmując mentorstwo Jacksona i pojawiając się w dokumencie Paris Jackson. Zarówno Paris, jak i Prince Jackson uważają Omara za starszego brata, podkreślając głębokie więzi rodzinne, które wykraczają poza więzy biologiczne.

Kariera Omara w muzyce, pod pseudonimem O-Bee, odzwierciedla jego artystyczny wpływ Jacksona, a jego teledyski nawiązują do preferencji Jacksona w zakresie opowiadania opowieści filmowej.

Mimo nierozwiązanych pytań dotyczących jego pochodzenia, relacja Omara z rodziną Jacksonów pozostaje silna, co pokazuje wzajemne uczucie i wsparcie.

W ostatnich latach Omar skupił się na osobistym rozwoju, przyjmując wegański styl życia i eksplorując praktyki związane ze zdrowiem.

Jego podróż odzwierciedla mieszankę jego artystycznego dziedzictwa i zaangażowania w odkrywanie samego siebie oraz dbanie o dobrostan.

Like this post? Please share to your friends: