Kocha swoją żonę pomimo jej wyglądu : Pierce Brosnan i jego żona ważąca 100 kg zostali uchwyceni przez paparazzi

Pierce Brosnan jest powszechnie uważany za jednego z najbardziej atrakcyjnych i charyzmatycznych aktorów Hollywood. W 2001 roku Brosnan sformalizował swoje związki z Keeley Smith, a para pozostaje radośnie zjednoczona do dnia dzisiejszego. Czas przyniósł widoczne zmiany u Keeley, która wygląda znacznie inaczej na niedawnych zdjęciach paparazzi, na których widać ją jako pełniejszą.

Mimo pewnych opinii fanów, że Keeley może nie odpowiadać typowemu estetycznemu ideałowi partnera Hollywood, Brosnan nie przejmuje się tymi opiniami. Ostatnio pojawił się publicznie ze swoją żoną, co bardzo ucieszyło jego oddanych fanów. Komentarze takie jak: „Wygląda na pełniejszą”,

„Widać, że miłość przewyższa wszystko”, „Ich szczęście jest najważniejsze”, „Niezwykła para!”, „Są idealni”, „Uwielbiam tę parę”, „Oni uosabiają ideę, że miłość nie ma granic”, „Pierce jest prawdziwym dżentelmenem.

Pozostaje lojalny wobec swojej żony, pomimo zmian w jej wyglądzie”, należały do wyrażanych uczuć pod najnowszymi zdjęciami pary.

Czekamy na Wasze myśli na ten temat poniżej.

Like this post? Please share to your friends: