„Nie mogła nawet wstać z łóżka”: Jak teraz wygląda kobieta, która schudła około 360 kg

Mayra Rosales po raz pierwszy pojawiła się na łamach prasy ze względu na dramatyczne doniesienia. Początkowo opowiadano tragiczną historię wypadku, w którym miała nieumyślnie zaszkodzić swojemu siostrzeńcowi z powodu swojej wielkości, co spowodowało konieczność przeprowadzenia operacji ratunkowej, ponieważ była ona uwięziona w swoim domu przez długi czas. Sala sądowa musiała zostać dostosowana do jej potrzeb, zapewniając łóżko na czas trwania procesu.

Jednak później okazało się, że Mayra nie była winna niefortunnego zdarzenia z udziałem jej siostrzeńca. „Chroniłam moją siostrę. Znałam prawdę, ale zdecydowałam się jej nie ujawniać, myśląc, że moje dni są policzone” – wyznała. Ta rewelacja wywołała w Mayrze nową chęć do życia.

Dążąc do zmiany, Mayra skonsultowała się z chirurgiem, który zgodził się podjąć się jej trudnego przypadku, poprzedzając to rozległymi wskazówkami dotyczącymi diety. Transformacja wagi Mayry była oszałamiająca, nawet dla tych, którzy początkowo byli sceptyczni i śledzili jej podróż w internecie.

Promienna Mayra z dzisiaj jest ledwie do rozpoznania jako kobieta, która kiedyś nie mogła opuścić swojego domu.

Jakie są twoje wrażenia po obejrzeniu tych przemianowych obrazów?

Like this post? Please share to your friends: