„Starszy pan ze swoją staruszką”: Zdjęcia Julii Roberts ze swoim mężem rozeszły się po sieci

W wieku 55 lat Julia Roberts podzieliła się zdjęciem obok swojego małżonka, aktora Daniela Mordera. Warto zauważyć, że duet uczynił swoją unię oficjalną już w 2002 roku, przy czym Morder jest o rok młodszy od swojej znanej partnerki. Obserwatorzy ostatniego zdjęcia zauważyli, że para wydaje się nieco zmęczona i starsza niż wcześniej.

Pod zdjęciem pary na mediach społecznościowych pojawiły się komentarze. Od „Wydają się trochę zmęczeni, nieprawdaż?” po „Zdają się nagle zestarzeć,” i „Potrzebowałem chwili, żeby was rozpoznać.” Niektórzy żartobliwie porównywali ich do „rolników odpoczywających po pracy w polu,” ale także dostrzegali „Taki utalentowany i atrakcyjny duet.”

Fani wyrażali swoją sympatię, mówiąc: „Uwielbiam ten duet. Są tak autentyczni, co jest rzadkością w show-biznesie,” i „Naprawdę ich lubię,” podczas gdy niektórzy wyrażali troskę: „W tym zdjęciu wydają się być nie w sosie,” i „Julia wyraźnie woli starzeć się naturalnie, bez interwencji kosmetycznych.

” Wielu chwaliło Roberts za jej naturalny proces starzenia się, „To orzeźwiające zobaczyć, jak Julia gracewnie akceptuje swój naturalny wygląd,” i „Jej autentyczność w utrzymaniu naturalnego wyglądu jest godna pochwały.”

Komentarze, które ich porównywały do „zwyczajnej babci i dziadka” również były widoczne. Jakie są twoje myśli na ten temat?

Like this post? Please share to your friends: