„Nie ma idealnego ciała, ale jest szczęśliwą mamą”: 42-letnia Serena Williams pokazała swoją 6-miesięczną córkę

W wieku 42 lat Serena Williams podzieliła się intymnym spojrzeniem na swoje życie jako matka z poruszającym podpisem towarzyszącym niedawnemu zdjęciu na Instagramie, na którym jest widziana przytulająca swoją 6-miesięczną córkę, Adirę Ohanian, na jachcie. W swojej wiadomości Williams otwiera się na temat przyjmowania zmian w swoim ciele i głębokiego wpływu macierzyństwa. „W tym momencie akceptuję niedoskonałości mojego ciała. Czerpię radość z zapachu mleka, które karmi @adiraohanian. Zapoznaję się z tą nową wersją siebie. Jest inna, ale to wartościowa transformacja,” wyraziła.

Post szybko znalazł rezonans wśród jej publiczności, przynosząc wsparcie zarówno od fanów, jak i celebrytów. Stylistka Katie Sturino podzieliła się z Williams akceptacją jej naturalnego stanu, zauważając: „Serena, a może twoje ciało jest epitomą doskonałości?? Zawsze byłaś olśniewająca!”

Kelly Rowland pochwaliła Williams za jej sylwetkę, szczególnie po urodzeniu dwójki dzieci, z których najmłodsze zostało przedstawione światu przez jej małżonka, Alexa Ohaniana, w sierpniu 2023 roku. Rowland wyraziła swoje podziw i miłość dla Williams, podkreślając kolektywny dumę i sympatię, jaką wielu ludzi czuje wobec niej.

Williams konsekwentnie opowiadała się za pozytywnym postrzeganiem ciała i pewnością siebie. W poprzednim poście z sierpnia poprzedniego roku omówiła wyzwania utrzymania pewności siebie, zwłaszcza w czasie ciąży i w obliczu krytyki ze strony osób jej bliskich. „Nie zawsze jest łatwo być pewnym siebie, nawet dla mnie, zwłaszcza podczas sesji zdjęciowych w ciąży. Ważne jest, aby trzymać się swojej tożsamości i pozwolić swojemu światłu świecić, bez względu na to, czy inni próbują je przyćmić,” podzieliła się.

Ponadto Williams wypowiadała się o swoim komforcie i szczęściu we własnej skórze, podkreślając swoją siłę ponad konwencjonalnymi standardami piękna. Jej pewność siebie wynika z jej fizycznej siły, którą ceni bardziej niż dopasowanie do ustalonego rozmiaru.

Like this post? Please share to your friends: