„Trudne dzieciństwo, ale później udana kariera i szczęśliwa rodzina”: Chłopiec, który dorastał w domu alkoholika, udało się stać gwiazdą country

Renomowany gwiazdor muzyki country, Keith Urban, otworzył się na temat trudnego dzieciństwa podczas szczerego wywiadu, w którym reflektował nad dzieciństwem naznaczonym częstymi przeprowadzkami i brakiem ciepła w rodzinie. Pomimo spokojnego zachowania jako dziecko, wczesne lata Urbana zacienił alkoholizm ojca, który pozbawił go troskliwego środowiska domowego.

W trakcie serdecznej rozmowy na temat swojej drogi, Urban dzielił się spostrzeżeniami na temat wpływu swojego koczowniczego dzieciństwa, pragnąc bardziej stabilnego i bliskiego rodzeństwa. Opowiedział o emocjonalnej dystansie od swojego ojca, który, pomimo nie bycia agresywnym, rzadko okazywał miłość czy pochwały, skupiając się raczej na krytyce.

W miarę jak dojrzewał, Urban obserwował, jak wspomnienia jego ojca o tamtych czasach disciplinarnych zanikały, sugerując prawdziwe zapomnienie o przeszłości. Teraz, mając 55 lat, Urban przekształcił swoje życie, biorąc ślub z uznana aktorką Nicole Kidman, 56 lat, i poświęcając się ojcostwu z oddaniem.

Para, która poznała się na przyjęciu celebrowanym dla Australijczyków w USA w 2005 roku, początkowo osiedliła się na farmie podczas pierwszego roku małżeństwa. Urban, zdeterminowany, aby przerwać cykl swojego wychowania, jest oddanym ojcem ich dwóch córek, Sunday i Faith Kidman-Urban, na malowniczej farmie w Nashville.

Urban wyraża ogromną radość z bycia rodzicem, zwłaszcza jako ojciec córek, nowe doświadczenie dla niego, który dorastał bez sióstr. Podkreśla, jak jego dzieci są fundamentem jego życia, chociaż on i Kidman świadomie trzymają je z dala od oczu publiczności, aby zachować pozory normalności.

Reflektując nad przeprowadzką jego rodziców do Australii, gdy miał zaledwie dwa lata, Urban teraz docenia trudności, jakie pokonali, aby zbudować nowe życie od podstaw w obcym kraju przy ograniczonych zasobach. Poprzez wytrwałość i miłość, Urban stworzył pełne życie, ceniąc swoją rolę jako mąż i ojciec oraz zapewniając swojej rodzinie stabilność i miłość, które pragnął jako dziecko.

Like this post? Please share to your friends: