Dziedzic Victorii i Davida Beckhama – młody kopia swojego gwiazdorskiego taty: Romeo Beckham na ostatnim zdjęciu ze swoją dziewczyną

Romans miłosny Victorii Beckham i Davida Beckhama rozpoczął się w 1997 roku, gdy spotkali się na meczu piłki nożnej. W ciągu następnego roku zaręczyli się i spodziewali pierwszego dziecka. Przesuwając się o 24 lata, para, która wzięła ślub 4 lipca 1999 roku, jest rodzicami Brooklyna (24), Romeo (21), Cruza (18) i Harper (12).

Znani ze swoich udanych karier, Victoria, projektantka mody, i David, były gwiazdor piłki nożnej, zbudowali razem piękną rodzinę. Victoria podziwia Davida za jego etykę pracy oraz jego rolę oddanego męża i ojca, często nazywając go swoim „bratnią duszą” i źródłem inspiracji dla niej i ich dzieci.

Więź rodzinna jest silna, przy czym otwarta komunikacja i wspólny czas spędzany z rodziną są kluczowe. Z okazji 21. urodzin Romeo we wrześniu 2023 roku Victoria świętowała na Instagramie, chwaląc go za hojność i życzliwość, wyrażając ogromną dumę i miłość.

Romeo, podążając śladami sportowych osiągnięć Davida, robi swoje we futbolu, grając dla Inter Miami i dołączając na wypożyczenie do drużyny B Brentford w styczniu 2023 roku, aby pozostać w formie podczas amerykańskiego okresu przerwy.

Życie osobiste Romea jest równie satysfakcjonujące, ponieważ od czterech lat jest w związku z modelem Mia Regan.

Para, która często udostępnia uczuciowe zdjęcia w internecie, otrzymała liczne komplementy od fanów za swoje ostatnie posty z okazji rocznicy, podkreślając ich piękną i miłosną relację.

Dzięki wsparciu rodziny oraz kwitnącej karierze i życiu miłosnym Romeo cieszy się pełnym szczęścia i radości życiem.

Like this post? Please share to your friends: