„Ona starzeje się naturalnie i jest piękna w specjalny sposób”: Shania Twain wygląda „zupełnie inaczej” mając 58 lat

Zaczarowana miłość Michaela Caine’a z jego żoną, Shakirą, rozpoczęła się, gdy Michael został oczarowany jej wyglądem w reklamie brazylijskiej kawy w telewizji. Opowiadając tę historię w programie „The Jonathan Ross Show”, Michael podzielił się, jak natychmiast się w niej zakochał i zaplanował podróż do Brazylii, aby się z nią spotkać, tylko po to, aby odkryć, że mieszkała zaledwie milę dalej w Londynie. Ich pierwsze spotkanie było dla Michaela niezapomniane, gdyż był pod wrażeniem piękna Shakiry, opisując ją jako najbardziej olśniewającą kobietę, jaką kiedykolwiek spotkał.

Shakira, z drugiej strony, miała wypracowane poglądy na temat Michaela na podstawie jego roli w filmie z 1971 roku „Get Carter”, spodziewając się kogoś podobnego do jego postaci na ekranie. Zamiast tego, była mile zaskoczona jego urokiem i życzliwością, cechami, które zbliżyły ją do niego.

Mimo początkowych obaw Michaela co do małżeństwa, para postanowiła wziąć ślub 8 stycznia 1973 roku w Las Vegas, na skutek ciąży Shakiry. Ich związek kwitnie od ponad pięciu dekad, obdarzony narodzinami ich córki, Natashy, w tym samym roku, w którym się pobrali.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Scotiabank Arena (@scotiabankarena)

Kariera Michaela często wymagała podróży, ale zawsze dbał o to, aby jego rodzina była zawsze przy nim. Shakira krótko próbowała swoich sił w aktorstwie w filmie z 1975 roku „Człowiek, który został królem”, obok Michaela, ale zdecydowała się nie kontynuować kariery aktorskiej, skupiając się zamiast tego na rodzinie. Dynamika związku pary może wydawać się tradycyjna, ale Shakira podkreśla swoją niezależność w ramach małżeństwa, a Michael opisuje ich więź jako prawdziwe partnerstwo, wolne od stereotypów płciowych.

Shakira dzieli się spostrzeżeniami na temat utrzymania długiego małżeństwa, sugerując, że kobiety często odgrywają znaczącą rolę w rozwiązywaniu konfliktów. Michael nadal podziwia trwałe piękno Shakiry i wspomina o ich romantycznych wyjazdach do paryskiego hotelu George V, który czule nazywa swoimi małymi miesiącami miodowymi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shania Twain (@shaniatwain)

Wejście Shakiry do życia Michaela było w samą porę, jak ujawnił w swojej książce „Blowing the Bloody Doors Off: And Other Lessons in Life”. Zagrała kluczową rolę w pomaganiu mu pokonać alkoholizm, oferując wsparcie i miłość, gdy go najbardziej potrzebował. Michael przypisuje Shakirze i narodzinom ich córki nadanie mu nowego sensu życia, co doprowadziło go do umiarkowania jego nawyków picia.

Jako dziadkowie, Michael cieszy się szczególną więzią ze swoimi wnukami, raz imponując jednemu, twierdząc, że jest przyjacielem Batmana, postaci, którą pojawił się obok w filmach „Batman”. Związek pary cechuje wzajemny szacunek i podziw, a Michael często stwierdza, że Shakira jest wyjątkową osobą bez żadnej wady, uosabiającą doskonałość w jego oczach. Ich trwająca miłość stanowi symbol trwałego towarzystwa i wzajemnego szacunku.

Like this post? Please share to your friends: