„Gruby i z 'zepsutymi zębami'”: Jak wyglądał były partner Britney Spears przed poślubieniem jej

Sam Asghari, Irano-Amerykanin znany ze swojej roli w treningu fitness, modelingu i aktorstwa oraz zbliżającego się rozwodu z ikoną popu Britney Spears, ma historię, która jest gejzerem znaczącej transformacji i wytrwałości. Urodzony w Iranie, Asghari przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych z ojcem w wieku 12 lat, pozostawiając za sobą matkę i trzy siostry.

Początkowo Asghari pokazał potencjał w futbolu amerykańskim na uczelni, ale zmienił swoje zainteresowania na prawo karne po tym, jak został wyrzucony z drużyny, łącząc trzy prace, aby wesprzeć swoją edukację. Ten stresujący okres spowodował, że zaczął się on źle odżywiać, co skutkowało wzrostem wagi do 290 funtów. Rozpoznając potrzebę zmiany, Asghari poświęcił sześć miesięcy na intensywne ćwiczenia i zdrowszą dietę, tracąc niemal 100 funtów i otwierając drzwi do możliwości w modelingu i aktorstwie, w tym roli w teledysku Britney Spears „Slumber Party” w 2016 roku.

Zobowiązanie Asghariego do zdrowego stylu życia doprowadziło go do zostania trenerem fitness, z dietą skoncentrowaną na białku, węglowodanach i warzywach, trzymając się surowego cotygodniowego budżetu na zakupy spożywcze. Jego dyscyplina doprowadziła do bardzo niskiego procentu tkanki tłuszczowej, którą później dostosował z powodów zdrowotnych. Oprócz formy fizycznej Asghari przeszedł również zabiegi dentystyczne w celu leczenia próchnicy, inwestując w korony i implanty.

Ta transformacja wywołała mieszane reakcje w Internecie, niektórzy spekulując na temat źródła finansowania jego pracy stomatologicznej, zbiegającej się w czasie z jego związkiem z Britney Spears. Pomimo spekulacji wielu zwolenników pochwaliło poświęcenie Asghariego na poprawę swojego zdrowia i wyglądu.

Podróż Asghariego od trudnego początku w Stanach Zjednoczonych do jego obecnego statusu, nawigując zarówno fizyczną transformację, jak i osobiste rozwoje, pokazuje jego wytrwałość i zaangażowanie w samodoskonalenie.

Like this post? Please share to your friends: