Mama i córka są jak bliźniaczki: Julianne Moore i jej 21-letnia córka mają tak silne podobieństwo

Małżeństwo Julianne Moore i Barta Freunda jest dowodem na to, że miłość i śmiech mogą być fundamentem trwałej relacji. Poznali się podczas produkcji filmu „The Myth of Fingerprints” i razem wychowują dwoje dzieci: 21-letnią Liv i 25-letniego Caleba. Caleb oddaje się muzyce, a Liv koncentruje się na studiach licencjackich.

Moore często dzieli się na mediach społecznościowych ważnymi momentami z życia swoich dzieci, wyrażając dumę z ich osiągnięć.

Obchodząc dwudziestolecie małżeństwa, Moore przypisuje trwałość ich związku wzajemnemu zaangażowaniu i wspólnemu poczuciu humoru. Dowcip Freunda jest jednym z filarów ich szczęścia. Para doskonale łączy wymagającą karierę zawodową z życiem rodzinnym, dbając o wspólne spędzanie czasu, zwłaszcza na rodzinnych wakacjach.

Moore otwarcie mówi o dynamice macierzyństwa, szczególnie o relacji z Liv. Opowiadała, jak Liv już od najmłodszych lat miała wpływ na jej stylizacje na czerwonym dywanie i jak macierzyństwo wpłynęło na jej rolę w filmie „Dear Evan Hansen”.

Moore podkreśla znaczenie utrzymywania bliskiej relacji z dziećmi w okresie dojrzewania, znajdując wspólne zainteresowania.

Liv i Moore łączy głęboka więź, a Liv traktuje swoją matkę jako zaufaną przyjaciółkę i inspirację. Niezależny duch i determinacja Moore wywarły duży wpływ na Liv, która podziwia umiejętność matki do zachowania własnego zdania i pasję do realizacji celów.

Obie podzielają miłość do stylu, często pracując razem nad projektami, w tym kampanią dla Hourglass Cosmetics, i świętując wspólnie modę.

Moore korzysta z każdej okazji, aby świętować osiągnięcia i ważne momenty w życiu Liv, takie jak jej 21. urodziny, często dzieląc się tymi chwilami w mediach społecznościowych.

Pomimo dystansu dzielącego ich, gdy Liv studiuje w Chicago, a Moore pracuje w Nowym Jorku, zawsze znajdują czas, aby być razem, ceniąc każdą chwilę i pielęgnując ich bliską więź.

Like this post? Please share to your friends: