„Naturalna i promienna dama”: Cameron Diaz w „czerwonych ustach” w ostatnim wystąpieniu medialnym

Cameron Diaz i Benji Madden są złączoną parą od prawie dziesięciu lat, połączyli się węzłem małżeńskim w domu Diaz w Beverly Hills 5 stycznia 2015 roku, po dziewięciomiesięcznym narzeczeństwie.

Para wyraziła ogromną radość z rozpoczęcia wspólnej drogi małżeńskiej w gronie bliskiej rodziny i przyjaciół. Diaz, wypowiadając się o swoim ślubie, wyraziła swoje zadowolenie z czekania na idealnego partnera. Aktorka znana z filmu „Seks w wielkim mieście”, która postanowiła nie spieszyć się z małżeństwem, znalazła swoje idealne dopasowanie w Maddenie w wieku 42 lat, podczas gdy Madden miał 35 lat.

Diaz wielokrotnie chwaliła Maddena, nazywając go „najbardziej niesamowitym człowiekiem” i wyrażając wdzięczność za cierpliwość, która doprowadziła ją do tak wyjątkowego partnera.

Obchodząc swoją ósmą rocznicę w styczniu 2023 roku, Madden opublikował wzruszający obraz na Instagramie 7 stycznia 2023 roku, upamiętniając ich związek i wyrażając niecierpliwość, aby spędzić razem jeszcze wiele lat. „W miłości, zainspirowani, szczęśliwi i wdzięczni. 8 lat za nami, całe życie przed nami.”

Wzmianka o „małym” odnosi się do ich córki, Raddix, urodzonej w 2019 roku za pośrednictwem surogacji, która ma teraz cztery lata. Diaz podziwia Maddena, chwaląc go za wyjątkowego ojca i utalentowanego muzyka, podziwiając, jak gra na gitarze dla ich córki i zachęcając go do nagrania muzyki dla dzieci.

W przeciwieństwie do Maddena, Diaz zrobiła sobie przerwę w karierze aktorskiej, wymieniając jako powód pragnienie skupienia się na życiu osobistym, w tym na rodzinie. W niedawnym występie w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, Diaz oczarowała fanów swoim naturalnym wdziękiem i humorem, zdobywając uznanie za swoje wieczne piękno i wdzięk.

Opisywana przez swoich wielbicieli jako „anioł”, elegancka, całkowicie czarna kreacja i minimalistyczny makijaż Diaz podkreśliły jej trwałe uroko w wieku 51 lat. Diaz rozkoszuje się rolą matki i swoim życiem z Maddenem, pielęgnując piękną rodzinę, którą wspólnie stworzyli.

Like this post? Please share to your friends: