W szykownej czarnej sukience : 54-letnia Mariah Carey zachwyciła fanów swoim „szczupłym” wyglądem

W wieku 54 lat Mariah Carey nadal zachwyca publiczność nie tylko swoim kultowym głosem i śpiewem w gwizdkowych tonach, ale także jako oddana matka bliźniąt, Marokijańczyka i Monroe, których ma z byłym małżonkiem Nickiem Cannonem.

Obecnie Carey odnajduje radość w związku z 40-letnim tancerzem rezerwowym Bryanem Tanaką, przy czym źródła wskazują na jej zadowolenie z tego partnerstwa.

Tanaka jest opisywany jako troskliwy i pełen życia, co pozytywnie wpływa na życie Carey i jej relacje z dziećmi. Poza życiem osobistym, publiczną uwagę przyciąga także podróż fitness Carey, szczególnie biorąc pod uwagę przeszłe skupienie mediów na jej fizjonomii.

Zmotywowana uwagą przyjaciela, Carey zaczęła prowadzić zdrowszy tryb życia, angażując eksperta od fitnessu i żywienia o imieniu Patricia. Rutyna fitness Carey obejmuje 60-90 minutowe sesje łączące ćwiczenia oporowe i kardio, przy czym pływanie jest jej preferowaną aktywnością ze względu na korzyści płynące z podwójnego oporu.

Zmiany w diecie również odgrywają kluczową rolę dla Carey, która kiedyś podzieliła się swoim surowym reżimem jedzenia norweskiego łososia i kaparów jako codziennego posiłku. To zobowiązanie do zdrowia jest napędzane przez pragnienie Carey dobrego samopoczucia i pewności siebie, a nie tylko zarządzania wagą.

Z lekkością podchodząc do swojego wieku, Carey wybiera pozostanie „wiecznie nieświadomą” liczb, skupiając się zamiast tego na tym, jak się czuje.

Ostatnio zauważona w oszałamiającej czarnej sukience z eleganckimi detalami, wygląd Carey zyskał podziw za jej ponadczasową urodę i zgrabną sylwetkę, przy czym fani wspominali o jej wyglądzie z minionych dekad.

To podziw od jej fanów, wraz z własnym spojrzeniem Carey na starzenie się i zdrowie, podkreślają ideę, że wiek to rzeczywiście tylko liczba.

Like this post? Please share to your friends: