Blond piękność o niebieskich oczach kiedyś doprowadzała mężczyzn do szaleństwa: Jak teraz wygląda gwiazda

Kathleen Turner, ceniona za swoją siłę i piękno, doświadczyła w życiu zarówno wielkich sukcesów, jak i trudności. Wychowana w Wenezueli i Londynie razem z rodzeństwem, przeżyła nagłą stratę ojca w młodym wieku, co doprowadziło do przeprowadzki jej rodziny do Springfield w stanie Missouri.

Jako dorosła, Turner poświęciła się aktorstwu w Nowym Jorku, odnosząc sukcesy na scenie, zanim zdobyła przełomową rolę femme fatale w filmie „Gorączka” w 1981 roku. Jej kariera nabrała rozpędu dzięki kolejnym rolom, w tym w filmie „Romansując z kamieniem” u boku Michaela Douglasa, z którym łączyła ją krótka romanse.

W 1984 roku Turner wyszła za mąż za Jaya Weissa, a w 1987 roku na świat przyszła ich córka, Rachel Ann Weiss. Jednak ich małżeństwo napotkało trudności, gdyż kariera Turner wymagała znacznego czasu i zaangażowania. Pomimo starań o zachowanie równowagi między rodziną a pracą, napięcie doprowadziło ostatecznie do ich rozwodu.

W latach 90. Turner zmagała się z problemami zdrowotnymi, gdy zdiagnozowano u niej reumatoidalne zapalenie stawów, powodujące ból i problemy z ruchomością. Mimo początkowych obaw o utratę możliwości aktorskich, Turner znalazła ulgę dzięki jodze, pilatesowi i lepszemu zarządzaniu lekami.

Z wiekiem jej kariera coraz bardziej skłaniała się w stronę teatru, doceniając bogactwo dostępnych ról na scenie. Wytrwałość i oddanie Turner swojemu rzemiosłu zdefiniowały jej drogę, demonstrując jej zdolność do pokonywania przeszkód i ewolucji jako artystki.

Like this post? Please share to your friends: