„Genetyka bierze swoje”: Wnuczka Grace Kelly jest jak młoda wersja ikonicznej gwiazdy

Wnuczka Grace Kelly, ikonicznej aktorki Hollywood, która stała się Księżną Monako, jest uderzająco podobna do swojej sławnej babci. Pomimo krótkiej kariery aktorskiej Grace Kelly, trwającej zaledwie sześć lat w latach 50., była ona nieustannie obecna na ekranie.

Rozpoczynając karierę w wieku 20 lat, Grace Kelly szybko zyskała sławę w Hollywood, grając w licznych filmach i programach telewizyjnych podczas Złotej Ery Telewizji. Znana ze swojej nienagannej gracji, elegancji i urody, zdobyła uznanie krytyków za role w takich filmach jak „Mogambo”, „The Country Girl” oraz „High Society”, a także za współpracę z renomowanym reżyserem Alfredem Hitchcockiem.

Jednak w wieku 26 lat Grace Kelly porzuciła karierę aktorską, aby poślubić księcia Rainiera III z Monako i objąć rolę księżnej. Mimo odejścia z branży rozrywkowej, pozostała aktywna w działalności charytatywnej i skupiła się na wychowywaniu swoich trójki dzieci.

Tragicznie, życie Grace Kelly zostało przerwane, kiedy doznała udaru podczas jazdy samochodem i miała wypadek, w którym zginęła. Jej najmłodsza córka, Stefania, przeżyła wypadek, ale Grace Kelly zmarła w wieku 52 lat.

Dzisiaj dziedzictwo Grace Kelly jest kontynuowane przez jej dzieci i wnuki. Camille Gottlieb, wnuczka Księżniczki Stefani z Monako, jest uderzająco podobna do swojej sławnej babki, dzięki niebieskim oczom i blond włosom.

Like this post? Please share to your friends: