Szczegół, który przeraża do drżenia: Zdjęcie dziewczyn pozujących do zdjęcia na bal maturalny stało się wiralowe w sieci

Każdy nastolatek z niecierpliwością oczekuje na swoją studniówkę, a te młode damy nie były wyjątkiem. Postanowiły wystroić się na tę okazję, a ich zdjęcia szybko stały się wiralowe! Ale to, co przykuło uwagę wszystkich, był sekretny szczegół ukryty w ich strojach. Uczniowie szkół średnich w USA zazwyczaj nie mają jeszcze pełnoletności, aby legalnie pić alkohol, ale w niektórych krajach granice wiekowe są niższe.

Na przykład w Wielkiej Brytanii legalny wiek picia alkoholu to 18 lat, ale przynoszenie alkoholu na szkolne wydarzenia, gdzie są obecni niepełnoletni, nadal jest niedozwolone. Pomimo tych zasad, niektórzy uczniowie znajdują sposoby, aby przemycić alkohol na studniówkę. Opiekunowie są szkoleni, aby wykrywać oznaki nietrzeźwości, ale uczniowie czasami wymyślają kreatywne sposoby, aby przemycić napoje na imprezę.

Na jednym ze zdjęć uchwycono starszą uczennicę, która sprytnie ukryła dużą piersiówkę pod koszulką. Jak jej się to udało? Przekształciła dużą srebrną piersiówkę w torebkę wieczorową! Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykły dodatek, ale przy bliższym przyjrzeniu się widać, że to tak naprawdę piersiówka. Eleanor Clarke, brytyjska uczennica, nie zamierzała pozwolić, aby jakiekolwiek zasady przeszkodziły jej w dobrej zabawie z przyjaciółmi.

Niosła to, co wydawało się być metaliczną kopertówką, ale w środku ukryła ogromną piersiówkę. Nie wiadomo, czy napełniła ją alkoholem, ale udało jej się przeprowadzić ten wyczyn, nie zwracając na siebie uwagi, dopóki sama tego nie ujawniła. Kreatywność i śmiały ruch Eleanor zyskały jej podziw, a ona i jej przyjaciele mają nasze najlepsze życzenia, gdy przechodzą do następnej fazy swojego życia.

Like this post? Please share to your friends: