„Umięśniona, jak kulturystka”: Conchita Wurst zszokowała wszystkich swoją dramatyczną przemianą

Przywykliśmy do widoku piosenkarki Conchity Wurst jako olśniewającej divy, ozdobionej długimi włosami, ekstrawaganckimi strojami i jaskrawym makijażem. Jednak 34-letnia gwiazda postanowiła niedawno zaskoczyć swoich fanów, i z pewnością jej się to udało.

Na niedawno udostępnionym w mediach społecznościowych zdjęciu Wurst zaprezentowała się w niekonwencjonalnym wydaniu: bez makijażu i ubrana w męskie ubrania, pozując w windzie.

Fani gwiazdy wyrazili swoje zachwyt w sekcji komentarzy pod postem piosenkarki. „Wyglądasz niesamowicie w tym nowym wydaniu”, „Wcielenie męskiego piękna”, „Kontynuuj w tym stylu”, „Świetnie nosisz ten męski wizerunek”, „Jesteś oszałamiająca, Conchita”, „Przystojniak. Jestem gotowa wyjść za ciebie za mąż”, „Och, co za mężczyzna!”

„Bez słów”, „To zrobiło mi dzień”, „Transformacja roku”, „O mój Boże, co za mężczyzna. Chciałabym, abyś był ojcem moich dzieci” – to tylko niektóre z reakcji internautów na post Wurst.

Co sądzisz o tej transformacji? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej. Zapraszam do dalszej dyskusji.

Like this post? Please share to your friends: