„Żyje pełnią życia”: Caitlyn Jenner pochwaliła się swoimi najnowszymi zdjęciami w bikini

Caitlyn Jenner, wcześniej znana jako Bruce, może nie pojawiać się ostatnio na pierwszych stronach gazet, ale to nie oznacza, że 69-latka nie żyje pełnią życia. Ostatnio Jenner została sfotografowana w oszałamiającym bikini, relaksując się na tyłach swojej willi w Malibu, bez makijażu. Zdjęcie pokazuje gwiazdę telewizji reality i orędowniczkę praw osób transpłciowych, cieszącą się kalifornijskim słońcem i pięknem otoczenia.

Na fotografii Jenner, była olimpijka, jest widziana podczas „kąpieli na zakończenie dnia” w basenie. Mimo że minęły cztery lata od kiedy Jenner po raz pierwszy założyła damski strój kąpielowy, wygląda promiennie w czarnym dwuczęściowym bikini. Podpis pod zdjęciem brzmi: „Kąpiel na zakończenie dnia. W Malibu jest 92 stopnie. Nie daj się zwieść. Jestem pokryta filtrem SPF.”

Obok zdjęcia Jenner podzieliła się szczerym przesłaniem o akceptacji swojego prawdziwego ja. Rozmyślała nad rozmową ze swoim terapeutą sprzed 40 lat na temat fantazji chodzenia po plaży jako swoje prawdziwe ja. Od momentu tranzycji Jenner żyje autentycznie. Obecnie mieszka ze swoją partnerką od dwóch lat, Sophią Hutchins, w wieku 23 lat, w ich willi w Malibu wartej 3,5 miliona dolarów.

Chociaż spekulowano na temat natury ich związku, Hutchins wyjaśniła w 2018 roku, że są partnerkami w życiu i biznesie. Dzielą podobne wartości i wzajemnie się wyzywają, co tworzy silne partnerstwo. Hutchins podkreśliła, że ich związek nie powinien być sprowadzany tylko do jego romantycznego aspektu.

Dzielą wszystko od przestrzeni życiowej po obowiązki zawodowe i uważają się za nierozłączne partnerki. Bez względu na naturę ich związku, oczywiste jest, że Caitlyn Jenner odnalazła szczęście. Jakie są Twoje przemyślenia na temat jej zdjęć i filmów z Malibu?

Like this post? Please share to your friends: