„Drwili z starszej pani, gdy miała zagrać na pianinie”: Kiedy zaczęła grać na pianinie, wszyscy oklaskiwali ją na stojąco

Poznaj Natalię Trailing, niezwykłą kobietę z Melbourne w Australii, która pokonała wiele wyzwań w życiu. Urodzona w latach 40. XX wieku w rodzinie imigrantów z Chorwacji, Natalie stawiła czoło trudnościom, ale w końcu znalazła ukojenie w swojej pasji do muzyki.

Po przeprowadzce do Melbourne w 1993 roku pracowała w motelu, aż został zamknięty, pozostawiając ją bezdomną przez dziewięć lat. Pomimo trudności, talent Natalii do gry na pianinie wyłonił się podczas jej wizyt w lokalnym sklepie muzycznym.

Początkowo niedoceniana z powodu swojego wieku i wyglądu, Natalie zadziwiła wszystkich swoją zręczną grą, zdobywając podziw wszystkich, którzy jej słuchali.

Dziś Natalie pracuje w prestiżowym hotelu, gdzie nadal dzieli się swoim muzycznym talentem z innymi. Pomimo walki z artretyzmem, palce Natalii bez wysiłku ślizgają się po klawiszach, ukazując jej prawdziwy talent i pasję do muzyki.

Obejrzyj wideo, aby zobaczyć czarujące występy tej niezwykłej starszej kobiety. Jakie są twoje wrażenia?

Like this post? Please share to your friends: