Rodzice spodziewali się jednego dziecka, ale urodziły się identyczne trojaczki: Jak teraz wyglądają

Oczekiwanie na przyjście dziecka to wyjątkowy i emocjonalny czas dla każdej kobiety, pełen zarówno ekscytacji, jak i radości. Jednak obawy i zmartwienia związane z ciążą są powszechne. Niemniej jednak te obawy ustępują, gdy na świat przychodzi długo oczekiwane dziecko.

Czasami matki są zaskakiwane nieoczekiwanymi błogosławieństwami, tak jak kobieta z Iranu. Przez całą ciążę spodziewała się narodzin jednego dziecka, ale ku jej zdumieniu na świat przyszły trzy bliźniaczki – Elnaz, Golnaz i Tanaz, trzy identyczne dziewczynki. To radosne wydarzenie miało miejsce dwadzieścia lat temu w skromnej irańskiej rodzinie.

Mimo stawiania czoła wyzwaniom finansowym, rodzice byli zachwyceni przyjściem na świat swoich córek. Zapewnili im najlepsze wychowanie i edukację, mimo że normy społeczne w Iranie ograniczały szanse dla kobiet. Gdy dziewczynki dorastały, zdały sobie sprawę z ograniczonych perspektyw w Iranie i podjęły odważną decyzję o przeprowadzce do Londynu.

Z wsparciem ojca wyruszyły na tę nową drogę, zostawiając za sobą ojczyznę dla jaśniejszej przyszłości. W Londynie podjęły karierę modelek i szybko odniosły pewien sukces, współpracując z renomowanymi markami. Mimo że jeszcze nie osiągnęły światowej sławy, siostry pozostają pewne swojego potencjału sukcesu.

Utrzymując jednolitą obecność w mediach społecznościowych, siostry dzielą się swoim modowym stylem życia i przygodami. Wspólnie podkreślają swój styl, często koordynując swoje wyglądy, aby zachować poczucie jedności. Elnaz, Golnaz i Tanaz są wdzięczne za niezachwiane wsparcie swoich rodziców i są pełne optymizmu co do swoich przyszłych przedsięwzięć.

Like this post? Please share to your friends: