„Są tak do siebie podobni”: Lopez podzieliła się zdjęciem swojego 81-letniego ojca na swoim Instagramie

Jennifer Lopez, mająca 53 lata, rzadko dzieli się z fanami spojrzeniem na swoje życie rodzinne. Jednak niedawno gwiazda Hollywood postanowiła rzucić swoim obserwatorom okiem na swoje życie osobiste, ujawniając zdjęcie swojego 81-letniego ojca.

Fani piosenkarki i aktorki szybko zaczęli porównywać uderzające podobieństwa między Lopez a jej ojcem, zauważając cechy takie jak ich uśmiechy i struktura twarzy.

„Jennifer, chcielibyśmy zobaczyć więcej zdjęć rodzinnych takich jak to”, „Wyglądają tak samo”, „Uśmiech i kształt twarzy jej ojca odzwierciedlają się w niej”, „Zdecydowanie jest córką swojego taty”, „Teraz wiemy, skąd bierze swoje uroda”,

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

To niektóre z komentarzy, które zalały post Lopez. Podczas gdy niektórzy zauważali podobieństwo, inni wyrażali różne opinie na temat wyglądu Lopez, niektórzy opisując ją jako „zwykłą Latynkę”, a inni chwaląc jej charyzmę ponad konwencjonalnym pięknem.

„Zdecydowanie podobna do swojego ojca”, „Wygląda jak dwie krople wody”, to niektóre spostrzeżenia komentujących. Jakie jest twoje zdanie? Czy uważasz, że Jennifer przypomina swojego ojca? Podziel się swoimi myślami!

Like this post? Please share to your friends: