Brytyjska rodzina mieszka w 300-letnim domu: Jak wygląda stara posiadłość od środka

W malowniczych krajobrazach zachodniej Anglii dumnie stoi uroczy domek pochodzący z 1710 roku. Niedawno odrestaurowany z wielką starannością przez jego nowych właścicieli, domek emanuje ponadczasowym wdziękiem.

Renomowana projektantka Caroline Hideway zręcznie zachowała jego historyczny charakter, łącząc meble z epoki i lokalne materiały. Z jego kamiennymi ścianami, drewnianymi belkami i zabytkowymi drzwiami, wejście do tego domu wydaje się podróżą przez historię.

Wewnątrz salon zachwyca zapraszającą antyczną sofą, uzupełnioną przez fotel w kwieciste wzory. W jadalni znajduje się rustykalny stół wykonany z odzyskanego drewna, otoczony eklektycznym zestawem krzeseł i uroczą ławką.

W kuchni można zauważyć harmonijne połączenie zabytkowego uroku z nowoczesnym komfortem, gdzie stary kuchenka współistnieje harmonijnie z nowoczesnym piekarnikiem.

Domek składa się z dwóch przytulnych sypialni zdobionych antycznymi komodami i stonowanymi dekoracjami.

Łazienka prezentuje eleganckie, białe drewniane panele oraz wspaniałą, podgrzewaną wannę, oferując luksusową ucieczkę. Na zewnątrz zielony dziedziniec wabi, zapewniając spokojne miejsce do delektowania się poranną herbatą lub relaksu w objęciach natury.

Jakie są twoje myśli na temat tego uroczego domku?

Like this post? Please share to your friends: