Owdowała po Elvisie Presleyu i nigdy więcej się nie wyszła za mąż: Jak teraz wyglądają trzy wnuczki gwiazdy

Niedawna premiera kontrowersyjnego filmu Sofii Coppoli „Priscilla: Elvis i Ja” rzuciła światło na życie Priscilli Presley, pierwszej i jedynej żony Elvisa Presleya, po rozwodzie i po jego śmierci. Pomimo sześciu lat małżeństwa, więź Priscilli z Elvisem pozostała głęboka, przynosząc zarówno radość, jak i ból.

Po rozwodzie Priscilla przeszła od naiwnej żony z lat 60. do sukcesywnego bizneswoman w showbiznesie. Wdzięczna za szanse, jakie dał jej Elvis, Priscilla niedawno podzieliła się swoją historią z szeroką publicznością przez film.

Ich historia miłosna rozpoczęła się, gdy Priscilla miała 14 lat, a Elvis 24, rozkwitając podczas jego służby w Niemczech.

Podziwiając charyzmę i poczucie humoru Elvisa, Priscilla ostatecznie zaakceptowała jego wymagania dotyczące wyglądu i zachowania, zyskując przydomek „lalka Elvisa”. Pomimo napięć w ich związku, w tym nie wierności Elvisa, pozostali razem do rozwodu w 1973 roku.

Po rozwodzie Priscilla przeszła znaczną transformację, zarówno pod względem wyglądu, jak i kariery, wchodząc w świat aktorstwa i biznesu.

Nagła śmierć Elvisa w 1977 roku zrujnowała Priscillę, skłaniając ją do przysięgi, że nigdy więcej się nie poślubi.

Mimo to znalazła towarzystwo u innych, aż tragiczne wydarzenie sprawiło, że oddała się zachowaniu pamięci o Elvisie.

Życie Priscilli stało się dalszym wyzwaniem, w tym katastrofalny zabieg kosmetyczny w 2003 roku. Pomimo trudności, pozostaje oddana swojej rodzinie i zachowaniu dziedzictwa Elvisa, zapewniając, że jego pamięć będzie trwała.

Jakie są twoje komentarze?

Like this post? Please share to your friends: