„Straciła wszystko i odeszła w wieku zaledwie 48 lat”: Smutny los Whitney Houston i jej córki

Whitney Houston, znana ze swojego niesamowitego głosu i licznych nagród, w tym 7 nagród Grammy i 31 nagród Billboard Music Awards, doświadczyła zarówno sławy, jak i upadku.

Odkryta w młodym wieku, jej talent szybko się rozwinął, prowadząc do międzynarodowego uznania dzięki przebojowym piosenkom. Pomimo wczesnych sukcesów, życie Whitney nabrało burzliwego obrotu po ślubie z Bobby Brownem, kontrowersyjną postacią.

Ich związek nadwątlił jej karierę i doprowadził do uzależnienia od substancji, wpływając negatywnie na jej głos i samopoczucie. Pomimo trudności, Whitney pozostała wytrwała, znajdując pociechę w wierze i skupiając się na wychowywaniu dzieci.

Jednakże, pojawienie się problemów prawnych Bobby’ego i emisja ich reality showu, nasiliły skandale medialne. Podróż Whitney odzwierciedlała wzloty i upadki sławy oraz osobiste walki.

Po pobycie w ośrodku odwykowym w 2011 roku, Whitney Houston odnalazła nadzieję dzięki trenerowi wokalnemu Gary’emu Cato, odzyskując swój głos i ponownie rozpalając swoją karierę. Pomimo rozwodu z Bobbym Brownem, Whitney miała trudności z pozostaniem z dala od narkotyków.

Niestety, 11 lutego 2012 roku została znaleziona martwa w hotelu w Beverly Hills. Jej śmierć została uznana za utonięcie, zaostrzone przez chorobę serca i używanie narkotyków. Po sobie zostawiła córkę, Bobbi Kristinę, która również zmagała się z własnymi problemami.

Po śmierci Whitney los Bobbi Kristiny przybrał tragiczny obrót, gdy w 2015 roku została znaleziona nieprzytomna w wannie. Pomimo wysiłków, zmarła sześć miesięcy później.

Okoliczności związane z jej śmiercią pozostały niejasne, pozostawiając poczucie tragedii. Matka i córka spoczęły razem, zamykając tym samym swoją burzliwą podróż.

Like this post? Please share to your friends: