„To samo delikatne uśmiech i ładne oczy”: Andie MacDowell pojawiła się na premierze ze swoją 29-letnią córką, Margaret Qualley

65-letnia aktorka Andie MacDowell pojawiła się rzadko publicznie, aby wesprzeć swoją córkę, Margaret Qualley, podczas wydarzenia w Nowym Jorku. MacDowell uczestniczyła w premierze filmu „Piękności w biegu” w kinie AMC w Lincoln Square, gdzie Qualley gra jedną z głównych ról.

MacDowell wyglądała stylowo w czarnej sukni sięgającej ziemi z golfem i długimi rękawami, podkreśloną białym paskiem w talii. Jej sylwetkę elegancko podkreślała dopasowana kreacja, prezentując jej ponadczasową urodę. Kompletując swój wygląd kolczykami ozdobionymi diamentami i srebrną torbą na ramię, MacDowell postawiła na naturalne starzenie się, unikając operacji plastycznych i zastrzyków botoksu, i akceptując swoje siwe włosy.

Qualley, idąc w ślady matki, wyglądała olśniewająco w czarnej, bezrękawnikowej sukience midi z koronki, ozdobionej kryształkami. Jej makijaż, przypominający ten MacDowell, podkreślał jej oczy i pasował do jej pomarańczowego pomadki.

Duet matka-córka pozował z uśmiechem dla aparatów, z MacDowell podnosząc kieliszek szampana w geście celebracji. W pewnym momencie Qualley czule usiadła na kolanach matki, a w innym MacDowell słodko pocałowała córkę w policzek. Mimo bycia w centrum uwagi, gwiazdy delektowały się nieco przyjemnym jedzeniem, racząc się burgerami i kiełbaskami podczas wydarzenia.

„Piękności w biegu” opowiadają historię dwóch młodych kobiet, Jamie i Marian, odgrywanych przez Qualley i Geraldine Viswanathan, którzy wyruszają na spontaniczną podróż do Tallahassee.

Like this post? Please share to your friends: