„Wygląda o 10 lat młodziej”: Angelina Jolie przeszła radykalną transformację, stając się blondynką

Angelina Jolie została zauważona w Nowym Jorku prezentując świeży i promienny wygląd ze swoją nową blond fryzurą. 48-letnia aktorka, znana z roli w filmie „Pan i Pani Smith”, nie boi się zmieniać swojego stylu. W samą porę na wiosnę zdecydowała się zmienić swój wygląd. Na początku farbowała włosy na kolor miodu z ciemnymi korzeniami, a teraz całkowicie zaakceptowała jasny blond.

Jolie wyglądała wesoło i zrelaksowanie, pozwalając swoim świeżo rozjaśnionym kosmykom opadać swobodnie, ułożonym lekkim loczkiem i z przedziałkiem na bok. Zmiana koloru włosów przyniosła odświeżający blask w kompleksji gwiazdy Hollywood. Z subtelnym makijażem i błyszczącymi ustami emanowała naturalnym pięknem.

Wybierając wygodny, ale stylowy strój, Angelina założyła białą koszulkę z okrągłym dekoltem, czarne spodnie, dopasowany płaszcz i eleganckie buty. Dopełniając swój look modnymi okularami przeciwsłonecznymi i przestronną skórzaną torbą, emanowała wyrafinowaniem.

Podczas swojego wyjścia Jolie odwiedziła swój sklep Atelier Jolie w centrum Nowego Jorku, zanim udała się w stronę swojego czarnego SUV-a, gdzie jej kierowca uprzejmie otworzył dla niej drzwi. Fani chwalili nowy wygląd aktorki, komentując jej oszałamiający wygląd i jak idealnie pasowały do niej blond włosy.

W niedawnym wywiadzie Angelina otworzyła się na temat swoich trudności z akceptacją ciała po podwójnej mastektomii. Pomimo swoich wątpliwości, zdecydowała się zachować scenę odsłaniającą w filmie „Côte d’Azur”, mając na celu szczerość wobec swojej publiczności.

Like this post? Please share to your friends: