„Ona jest dosłownym odbiciem swojego taty”: 17-letnia córka Toma Cruise’a została sfotografowana podczas spaceru w Nowym Jorku

„W trakcie ostatniego spaceru po Nowym Jorku 17-letnia córka Toma Cruise’a przyciągnęła uwagę publiczności ze względu na swoje wyraźne podobieństwo do słynnego ojca. Suri Cruise, ubrana w stylowy strój łączący nowoczesną modę z klimatem lat 90., została szybko porównana do swojego taty przez fanów i przechodniów.

Komentarze na mediach społecznościowych zalały Suri, podkreślając jej uderzające podobieństwo do Toma Cruise’a. Pomimo jej sławnej pozycji, matka Suri, Katie Holmes, priorytetowo traktuje ochronę jej prywatności, jednocześnie wspierając rozwój jej indywidualności.

Katie wyraziła wdzięczność za to, że jest matką Suri i podziwiała rosnący styl swojej córki, nawiązujący do ery lat 90.

Talent artystyczny Suri, zwłaszcza w muzyce, również przyciągnął uwagę, gdy jej wokal pojawił się w ścieżkach dźwiękowych filmów reżyserowanych przez jej matkę. Fani od dawna zauważają podobieństwo Suri do Toma Cruise’a, wielbiciele zachwycają się ich wspólnymi cechami.

Zarówno sfera publiczna, jak i prywatna doceniły podobieństwo Suri do jej ojca, podkreślając silną więź, jaką dzieli z rodzicami, pomimo ich wysokiej pozycji w Hollywood.

Cruise, który ma również dwoje dorosłych dzieci ze swojego poprzedniego małżeństwa z Nicole Kidman, został opisany jako oddany ojciec Suri, traktujący ją jako „cud życia”.

Connor i Bella, dzieci Cruise’a z jego małżeństwa z Kidman, również odgrywają wsparcie w życiu Suri, demonstrując bliską więź rodzinna.”

Like this post? Please share to your friends: