„Od lat jest wzorowym małżonkiem”: Były terapeuta pozostał troskliwym mężem nawet po wypadku samochodowym aktorki

Linda Hunt, znana aktorka, najlepiej rozpoznawana za rolę Henrietty „Hetty” Lange w „NCIS: Los Angeles”, jest żoną Karen Kline od 2008 roku, ale ich historia miłosna trwa już ponad trzy dekady. Pomimo swojego imponującego sukcesu, Hunt napotkała wyzwania w swoich wczesnych latach, w tym dokuczanie z powodu swojego wzrostu.

Jednak jej pasja do aktorstwa pozwoliła jej przezwyciężyć przeszkody i znaleźć miłość z Kline, którą poznała przed sławą. Pierwsze spotkanie pary pozostaje nieco tajemnicze, ale Hunt żartobliwie dzieli się tym, co początkowo przyciągnęło ją do Kline, żartując z jej sztruksowych spodni.

Ich związek rozkwitł, pomimo że Kline jest o sześć lat młodsza, co Hunt z humorem wybacza jej codziennie. Zainteresowanie Hunta psychologią prawdopodobnie pogłębiło ich więź, ponieważ Kline jest emerytowaną terapeutką.

W 2008 roku, po dwóch dekadach razem, Hunt i Kline zawarły związek małżeński, formalizując swoją relację. Chociaż nie mają dzieci, dzielą dom pełen miłości i swoich ukochanych psów. Pomimo prywatnego życia z dala od mediów społecznościowych, od czasu do czasu pozwalają na wgląd do swojego świata, prezentując swój odnowiony bungalow w Hollywood i wspólne pasje.

Ich trwały związek przetrwał wyzwania, w tym wypadek samochodowy Hunta w 2018 roku, co świadczy o ich odporności i wzajemnym wsparciu. Pomimo wzlotów i upadków, Hunt i Kline utrzymują silną więź, opartą na wspólnych zainteresowaniach i żartobliwych przekomarzaniach.

Ich dom odzwierciedla ich harmonijną współpracę, z starannie zaprojektowanymi przestrzeniami dostosowanymi do ich gustów, od przytulnego salonu zdobionego antycznymi meblami po uroczy ogród zimowy skąpany w naturalnym świetle.

Renowacje przekształciły ich nieruchomość w sanktuarium, z unikalnymi cechami, takimi jak łazienka pomalowana na lawendowo i biblioteczka na spokojne wieczory.

Podczas gdy kontynuują wspólną życiową podróż, Hunt i Kline są uosobieniem miłości, która przetrwała próbę czasu, tworząc azyl pełen cenionych wspomnień i wspólnych marzeń.

Like this post? Please share to your friends: