„Rzadkie pojawienie się „para”: Jodie Foster i jej żona pojawiły się w dopasowanych eleganckich strojach!”

Jodie Foster i jej żona, Alexandra Hedison, pojawiły się razem na gali Nagród Gildii Aktorów Ekranowych (SAG), wywołując podziw fanów w mediach społecznościowych.

Para prezentowała się oszałamiająco w dopasowanych czarnych strojach, z Hedison w szykownym zestawie od Yves Saint Laurent i Foster w eleganckim, specjalnie uszytym ubiorze od Gucci, ozdobionym biżuterią Cartier.

Ich pojawienie się na czerwonym dywanie zyskało uznanie za klasę i piękno, z wieloma wielbicielami świętującymi ich jako parę pełną mocy. Foster i Hedison, które rozpoczęły swój związek w 2013 roku, zachowały prywatność, jednocześnie wspierając swoje kariery.

Ich publiczny debiut miał miejsce na gali w Beverly Hills, co oznaczało początek ich wspólnej drogi. Otwarcie się Foster co do jej orientacji seksualnej podczas ceremonii Złotych Globów w 2013 roku było znaczącym momentem przed ich związkiem, który został cicho świętowany podczas prywatnej ceremonii.

Zarówno Foster, jak i Hedison miały wcześniej inne związki, przy czym Foster ma dwóch synów ze swoją byłą partnerką Cydney Bernard, a Hedison była wcześniej związana z Ellen DeGeneres.

Like this post? Please share to your friends: