„Nowy kolor włosów i jasny wygląd”: 48-letnia Angelina Jolie została uchwycona przez paparazzi

Angelina Jolie, znana hollywoodzka aktorka i filantropka, wywołała dyskusje wśród swoich fanów swoją najnowszą zmianą fryzury. Ostatnio widziano ją opuszczającą swoje nowo otwarte sklepy, Atelier Jolie, prezentując świeży fryzur, który podzielił opinie.

Niektórzy fani nie przepadają za jej blond włosami, mówiąc, że nie pasują do niej, podczas gdy inni uważają, że wygląda olśniewająco niezależnie od koloru. Trwa również debata, czy nowy styl sprawia, że wygląda na starszą, czy nie. Angelina ozdobiła swoje blond włosy torebką od projektanta, na której znajduje się cytat z jej filmu „Przerwana lekcja muzyki”.

Torebka, z napisem „Niektóre widziałam. Niektóre nigdy więcej. Ale nie ma dnia, w którym moje serce ich nie znajdzie”, oddaje hołd jej postaci, Susannie.

Atelier Jolie, nowa przestrzeń handlowa Angeliny w Nowym Jorku, promuje modę etyczną i zrównoważoną. Oferuje usługi krawieckie, recyklingowe i prezentuje prace lokalnych rzemieślników. Dodatkowo, kawiarnia wspiera organizacje dla uchodźców, odzwierciedlając aktywizm społeczny Jolie. Jolie ma na celu stworzenie przestrzeni, w której kwitnie kreatywność i społeczność, mówiąc: „Nie chcę być wielkim projektantem mody. Chcę zbudować dom dla innych, aby stali się takimi”.

Jej współprace obejmują rzemieślników, takich jak kapeluszniczek Justin Smith i artysta Duke Riley. Ta nowa fryzura i przedsięwzięcie biznesowe oznaczają dla Angeliny nowy początek, która pozostaje oddana modzie zrównoważonej i projektom społecznościowym, pomimo debat fanów na temat jej wyglądu.

Like this post? Please share to your friends: