„Publiczne pojawienie się rodziny”: Adam Sandler pojawił się na premierze filmu ze swoją 49-letnią żoną i dwiema córkami

57-letni aktor Adam Sandler rzadko pojawia się publicznie z żoną, Jackie Sandler (Titone), i ich dwiema córkami. W przeciwieństwie do wielu celebrytów z Hollywood, Adam utrzymał silną więź rodzinna, będąc żonaty z Jackie od 20 lat i wychowując ich dwie córki, Sadie (17 lat) i Sunny (15 lat).

Rodzina okazała Adamowi wsparcie na premierze jego filmu „Astronauta”, która odbyła się w egipskim teatrze w Los Angeles. Adam ubrał niebieską koszulę, ciemnoniebieski garnitur, pasujący krawat i czarne buty, podczas gdy Jackie zachwyciła w czarnej sukni do ziemi z aplikacją motyla na gorsecie, rezygnując na wieczór z gorsetu.

Ich starsza córka, Sadie, wybrała czarną skórzaną minisukienkę z nieprzezroczystymi rajstopami i butami na platformie, podczas gdy Sunny miała na sobie bezramienną maksisukienkę w lamparcie wzory. Obie dziewczyny miały na sobie makijaż i rozpuszczone ciemne włosy.

Rzadkie pojawienie się Adama z rodziną zostało pochwalone przez użytkowników, którzy podziwiali piękną rodzinę i zwracali uwagę na młodzieńczy wygląd Jackie.

Film „Astronauta” oparty jest na powieści „Kosmonauta z Bohemii” czeskiego pisarza Jaroslava Kalfara i zostanie wydany na Netflixie 1 marca. Adam gra postać Jakuba, który wyrusza w niebezpieczną podróż na kraniec układu słonecznego, zostawiając w tyle swoją ciężarną żonę, którą gra Carey Mulligan. Reżyserią filmu zajmuje się Johan Renk, laureat nagrody Emmy, znany ze swojej pracy nad „Czarnobylem”.

Like this post? Please share to your friends: