„Pierwszy raz od tak długiego czasu”: 50-letnia Tori Spelling została po raz pierwszy widziana publicznie po rozwodzie

Po raz pierwszy od ogłoszenia swojego rozstania w czerwcu poprzedniego roku, Tori Spelling, która ma 50 lat, i jej niedługo były mąż, Dean McDermott, zostali zauważeni razem publicznie, co wywołało szerokie spekulacje na temat ich obecnej sytuacji związku i zdrowia Spelling wśród ich obserwujących.

Na szeroko rozpowszechnionym zdjęciu McDermott został uchwycony w czarnej stylizacji z kontrastującym białym kapeluszem, podczas gdy Spelling wybrała stylową, ale stonowaną kreację, łącząc czarne spodnie z białym topem. To publiczne wystąpienie wywołało różnorodne reakcje, ze szczególnym naciskiem na zmiany w wyglądzie Spelling. Jeden komentator zauważył zauważalne zmiany w jej wyglądzie, przypisując je procedurom kosmetycznym i sugerując, że przeszła znaczące zmiany.

Inny komentarz porównał Spelling do osobowości telewizyjnej Wendy Williams. Pomimo mieszanych recenzji, pojawiły się również głosy poparcia chwalące aktualny wygląd Spelling, z niektórymi fanami wyrażającymi aprobatę dla jej transformacji stylu. To ostatnie spotkanie sugeruje, że Spelling i McDermott utrzymują otwarte linie komunikacji, chociaż mogą nie ożywiać swojego romantycznego związku.

Obawy o dobrostan Spelling były podnoszone przed tym spotkaniem, szczególnie po styczniowym poście na Instagramie, na którym wydawała się znacznie chudsza, co skłoniło niektórych obserwujących do opisania jej jako „wychudzonej” i „niezdrowej”. Wśród krytycznych komentarzy pojawiły się także wiadomości wsparcia, z jednym fanem zauważającym tendencję Spelling do tracenia wagi w stresujących czasach i wyrażającym troskę o jej dobrostan.

Candy Spelling, matka Tori, zaoferowała kilka spostrzeżeń na temat stanu córki wśród tych obaw w lutym, stwierdzając, że Tori „radzi sobie tak, jak można było się spodziewać” i podkreślając jej odporność. W odniesieniu do ogólnej sytuacji rodziny Candy zapewniła, że ​​radzą sobie dobrze. Miniony rok był szczególnie trudny dla Spelling, ze względu na jej separację od McDermotta po niemal dwóch dekadach i wspólną odpowiedzialność za wychowanie ich pięciorga dzieci.

Rodzina zmagała się także z problemami zdrowotnymi spowodowanymi „ciężką pleśnią” w wynajmowanym domu, co doprowadziło do wizyty w szpitalu dla Spelling i tymczasowego przeprowadzki do przyczepy kempingowej dla niej i dzieci. Stosunki między Spelling a jej matką, Candy, były znane z czasem napięć, ale pomimo wcześniejszych konfliktów i trudności finansowych, Spelling niedawno podziękowała matce w mediach społecznościowych.

Tymczasem McDermott, który kontynuuje swoje życie, spędził część lata w ośrodku odwykowym z powodu uzależnienia od alkoholu, zanim przeniósł się do środowiska życia w trzeźwości. Wyraził rozczarowanie w wywiadzie dla The Daily Mail brakiem wsparcia Candy Spelling dla Tori i ich dzieci, ubolewając nad utraconymi okazjami do spędzania czasu z wnukami.

Like this post? Please share to your friends: