„Silne podobieństwo zmarłej księżniczki do swojej wnuczki księżniczki Charlotte”: Rzadkie dziecięce zdjęcia ikony

Charles, brat zmarłej księżnej Diany, niedawno uraczył obserwatorów starym zdjęciem z 1967 roku na Instagramie, uwieczniającym chwilę czystej radości z młodą Dianą i ich matką w parkowym otoczeniu.

Zdjęcie, zrobione gdy Charles miał około trzech lat, a Diana pięć lub sześć, ukazuje prawdziwe szczęście tej trójki. Charles, przez matkę czułkowato nazywany „Buzz” za swoją żywiołową energię, wspominał tę ukochaną pamiątkę z uczuciem.

Post szybko wywołał dyskusje na temat podobieństw rodzinnych, zwłaszcza między Dianą a jej wnuczką, księżniczką Charlotte, z wieloma komentatorami zdumionymi ich podobieństwem. Porównania sięgały także do księcia George’a, z niektórymi widzącymi podobieństwo do młodego hrabiego Spencera na retro zdjęciu. To wywołało szerszą dyskusję na temat ciągłości cech rodzinnych przez pokolenia.

Imię Charlotte Elizabeth Diana, wybrane dla córki Williama i Kate w 2015 roku, zostało przez Charlesa uznane za wzruszający hołd dla jego siostry. Ten gest był częścią trwających wysiłków Williama, aby zachować pamięć o Dianie dla swoich dzieci, zapewniając im poczucie związku z babcią, której nigdy nie poznali.

To zadanie jest poruszające dla Williama, zwłaszcza że jego żona Kate nigdy nie miała okazji spotkać Diany. Ostatnio problemy zdrowotne Kate spowodowały, że wycofała się z obowiązków publicznych, w tym z nieobecności na gali BAFTA Film Awards, wydarzeniu, na którym ona i William zazwyczaj uczestniczą razem.

William, który pojawił się sam, wyraził żal z powodu nieobecności Kate, podkreślając wpływ jej powrotu na ich zwykłe zaangażowania.

Like this post? Please share to your friends: