„Jedyna dziedziczka gwiazdy”: Już „dorosła” córka Davida Beckhama w eleganckiej sukience przylegającej do ciała

Victoria Beckham niedawno rozświetliła internet postem na Instagramie, prezentującym jej męża Davida Beckhama i troje ich dzieci – Brooklyna, Cruza i Harper. W modnej rodzinie to właśnie Harper skradła show. Ubrana w elegancką, długą czarną sukienkę o dopasowanym kroju, zestawiła swój strój z elegancką czarną torebką i wyrazistymi białymi trampkami. Jej włosy, ułożone w prostym przedziale na środku, dopełniły jej dojrzałego wyglądu, sygnalizując jej ewoluujące wyczucie mody, gdy zbliża się do nastoletnich lat.

Post przyciągnął szeroką uwagę, a obserwatorzy wyrażali zdziwienie dojrzałym wyglądem Harper. Komentarze wahały się od niedowierzania w rozpoznanie Harper po podziw dla jej stylowego wyboru trampków. Fani byli nostalgiczni, zauważając, jak szybko Harper dorosła, a jeden z komentujących wykrzyknął, czując się stary na widok dorosłej Harper.

Okazją była pokaz AW24 Victorii Beckham na Tygodniu Mody w Paryżu, gdzie rodzina okazała wsparcie. Wydarzenie było prawie całkowicie rodzinne, z wyjątkiem Romea Beckhama. Victoria wyraziła wdzięczność za wsparcie swojej rodziny w swoim poście, podkreślając miłość, jaką do nich żywi.

Brooklyn i Cruz Beckham dopełnili styl swojej siostry swoimi unikalnymi strojami. Brooklyn wybrał swobodny, ale stylowy strój, składający się z czarnej kurtki i spodni, podczas gdy Cruz zdecydował się na bardziej formalny wygląd z granatowym garniturem, czerwonym krawatem i brązowymi szelkami, dodając odrobinę vintage uroku.

Pomimo ekspozycji, Harper jest chroniona przed surowymi realiami kontroli mediów społecznościowych, jak zauważa Victoria, wskazując na brak obecności córki na tych platformach. Obawy o potencjalne body shaming są łagodzone przez komunikację rodzinna i pozytywne przyjaźnie, według Victorii. Skromność i ugruntowany charakter Harper były oczywiste, gdy krytykowała stroje swojej matki z ery Spice Girls za zbyt odsłonięte, co David chętnie poparł.

Ochronna natura Davida jako ojca jest również podkreślona przez jego humorystyczne posty w mediach społecznościowych o wzmiankach Harper o sympatiach, odzwierciedlające jego zabawne, ale ochronne podejście do rodzicielstwa. Pomimo krytyki za okazywanie uczuć Harper publicznie, David pozostaje bezkompromisowy, opowiadając się za otwartymi wyrazami miłości w swojej rodzinie.

Beckhamowie demonstrowali silne więzi rodzinne, okazując sobie publicznie wsparcie, jednocześnie utrzymując bliskie relacje za kulisami. Ich podejście do radzenia sobie z publiczną kontrolą z gracja i jednością pokazuje ich zaangażowanie w wartości rodzinne wśród ich życia na wysokim poziomie.

Like this post? Please share to your friends: