„Fani modlą się o szybki powrót do zdrowia gwiazdy”: 59-letnia Melissa Gilbert przeszła powtórną operację kręgosłupa

W emocjonalnym poście na Instagramie, Melissa Gilbert podzieliła się swoimi doświadczeniami związanymi z operacją kręgosłupa, ukazując swoją wrażliwość, odporność i wdzięczność na każdym etapie procesu. Najbardziej znana z roli Laury Ingalls Wilder w „Domek na prerii”, Gilbert nigdy nie unikała rozmów o swoich problemach zdrowotnych, a jej ostatnia aktualizacja nie była wyjątkiem.

W poście znalazł się szereg fotografii, zaczynając od wzruszającego momentu przed operacją. Gilbert została sfotografowana uśmiechając się, podczas gdy jej siostrzenica delikatnie nakładała na nią makijaż. Miała na sobie płynną sukienkę w kwiaty, białe rękawiczki i jaskrawo różowy szalik opleciony wokół szyi, dodając lekkości dzięki srebrnej opasce odsuwającej włosy.

Kolejne zdjęcie pokazywało Gilbert w szpitalnym łóżku, w szpitalnej koszuli i czapce, jednak jej duch wydawał się podniesiony, gdy uśmiechała się szeroko i pokazywała kciuki do góry, otoczona uśmiechniętym zespołem medycznym. Trzecie zdjęcie przedstawiało ją w łóżku, gotową do sali operacyjnej, z bukietem białych róż od małżonka i czułą notatką: „Kocham Cię, Moja Żono!”.

Po operacji Gilbert została sfotografowana stojącą w swoim pokoju z rękami uniesionymi w geście zwycięstwa, z widocznym opatrunkiem na szyi, ale jej pozytywna postawa nie była zmniejszona. Kolejne zdjęcia uchwyciły emocjonalne spotkania z najlepszym przyjacielem w Centrum Chirurgii Dyskowej, w tym z jej chrześniakiem, zakończone surowym zdjęciem rentgenowskim po operacji.

Obserwatorzy Gilbert natychmiast zasypali post wsparciem, wyrażając modlitwy i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Zwroty takie jak „Modlitwy o szybkie wyzdrowienie!” i „Wysyłam modlitwy o uzdrowienie” wypełniły sekcję komentarzy, odzwierciedlając wsparcie społeczności.

Sagal zdrowotna Gilbert związana z kręgosłupem jest obszerna, zaczynając od początkowej fuzji kręgosłupa na początku lat 2000-tych z powodu kontuzji. Następnie przeszła drugą operację po urazie pleców w 2010 roku i trzecią fuzję w 2016 roku, aby zająć się dwoma przepuklinami dysków spowodowanymi wypadkiem w 2012 roku i następującym wstrząśnieniem mózgu podczas udziału w „Dancing with the Stars”.

Gilbert otwarcie mówiła o swojej „długiej historii” problemów z szyją i kręgosłupem, które prowadziły do drętwienia i przeszywających bóli, wymagając ciągłej opieki medycznej. Po nieudanej trzeciej operacji przeszła kolejny zabieg w 2020 roku z dr. Robertem Brayem, który przeprowadził jej pierwszą operację kręgosłupa, aby usunąć starą aparaturę, zająć się ostrogami kostnymi i wstawić nowy sztuczny dysk.

Po tej operacji Gilbert opisała ją jako „niesamowicie udaną”, z znaczną ulgą w bólu. Jej powrót do zdrowia wydawał się obiecujący, aż do niedawnych dolegliwości bólowych szyi, które wskazały na potrzebę kolejnej operacji, aby wymienić zdegradowany sztuczny dysk.

W obliczu swoich wyzwań zdrowotnych, Gilbert często wyrażała wdzięczność za niezachwianą pomoc swojego męża, Timothy’ego Busfielda, podkreślając wspólną podróż przezwyciężania osobistych trudności i odnajdywania siły w towarzystwie drugiej osoby.

Like this post? Please share to your friends: