Hollywoodzki uwodziciel lat 60. miał tajny romans z znanym aktorem przed ślubem z producentką filmową: Kilka „tajnych” szczegółów z życia gwiazdy

W złotej erze Hollywood w latach 50. i 60. XX wieku, Tab Hunter zdobył serca wielu swoimi blond włosami, amerykańskim wyglądem i magnetyczną obecnością. Pomimo błyszczącego blasku sławy, droga Huntera była naznaczona osobistymi walkami i ukrywanymi prawdami.

Jego wczesna fascynacja filmem zaczęła się w młodości na Manhattanie, co skłoniło go do wstąpienia do Straży Wybrzeża Stanów Zjednoczonych w wieku 15 lat, gdzie jego miłość do filmów przyniosła mu przydomek „Hollywood”. W przeciwieństwie do swoich towarzyszy, którzy wolny czas spędzali w barach, Hunter był przyciągany magią kinematografii.

To spotkanie z Henrym Willsonem, wpływowym agentem talentów stojącym za gwiazdami takimi jak Rock Hudson i Robert Wagner, postawiło Huntera na drodze do zostania ikoną Hollywood. Pod kierunkiem Willsona, urok plażowego chłopca Huntera szybko uczynił go idolem epoki, grając w hitach takich jak „Damn Yankees” i „The Life and Times of Judge Roy Bean”, stając się uosobieniem młodzieńczego marzenia.

Jednak błyszcząca fasada Hollywood ukrywała wewnętrzne zmagania Huntera z ukrywaniem swojej orientacji seksualnej w erze, gdy bycie otwartym gejem nie było akceptowane. Ten konflikt był powszechną walką dla wielu w branży, rozdartych między autentycznością a zachowaniem publicznego wizerunku. Z biegiem czasu Hunter odnalazł spokój, żyjąc prawdziwie, wspierany przez swojego długoterminowego partnera, Allana Glasera. Razem wyszli z cienia ukrywania się, otwarcie przyjmując swoją relację i stając się orędownikami prawdy i miłości.

Decyzja Huntera o ujawnieniu swoich związków, w tym relacji z aktorem Anthonym Perkinsem, była próbą kontrolowania własnej historii, rzucając światło na jego doświadczenia w szczery i osobisty sposób. Jego życie poza kamerą kontrastowało z wyreżyserowanymi romansami ze starletkami takimi jak Natalie Wood, które były orkiestrowane w celu ochrony jego i wizerunku studia.

W późniejszych latach Hunter, wraz z Glaserem, zdecydował się na życie z dala od nieustającego blasku Hollywood, ceniąc osobiste szczęście i prostotę bardziej niż sławę. Ten wybór odzwierciedla zmianę priorytetów Huntera na rzecz bardziej autentycznego i spełnionego życia. Trwałe dziedzictwo Taba Huntera to coś więcej niż jego filmografia; to opowieść o osobistej integralności, walce o akceptację i dążeniu do autentyczności w świecie iluzji.

Jego historia wciąż rezonuje, podkreślając znaczenie widoczności osób LGBTQ+ i ciągłą walkę o akceptację w branży rozrywkowej i poza nią. Życie Huntera, naznaczone zarówno triumfami, jak i wyzwaniami, stoi jako trwały symbol wytrwałości i dążenia do autentyczności w obliczu nacisków społecznych. Jego dziedzictwo jest latarnią dla tych, którzy są na własnej drodze do samoakceptacji i autentyczności, uosabiając ducha wytrwałości i moc życia w swojej prawdzie.

Like this post? Please share to your friends: