Dwie wnuczki Loretty Lynn ucieleśniające jej ducha: Obydwie dziewczyny oddają hołd dziedzictwu swojej babci

Legendarna Loretta Lynn, postać niezatarta w historii country, pozostawiła trwały ślad w przemyśle muzycznym dzięki swojemu potężnemu wokalowi i talentowi do pisania piosenek. W swojej znakomitej karierze osiągnęła wiele sukcesów. Przeboje takie jak „Coal Miner’s Daughter” i „Fist City” ugruntowały jej pozycję w panteonie muzyki country. Oprócz osiągnięć zawodowych, Loretta była oddaną matką dla sześciorga dzieci, urodzonych ze swoim mężem Oliverem Lynnem, i kochającą babcią dla wielu wnuczek.

Jedna z wnuczek Loretty, Emmy Russell, podąża ścieżką wytyczoną przez słynną babcię, tworząc własną drogę w świecie muzyki. Emmy, córka bliźniaczki Loretty, Patsy Lynn Russell, niedawno wzięła udział w przesłuchaniach do 22. sezonu programu „American Idol”, występując przed gwiazdorskimi jurorami: Katy Perry, Luke’em Bryanem i Lionelem Richie.

24-letnia Emmy opowiedziała jurorom o swojej dożywotniej pasji do muzyki i pisania piosenek, wspominając również doświadczenia ze śpiewania podczas tras koncertowych z babcią Lorettą. Sędziowie byli pod wrażeniem, gdy dowiedzieli się o jej pochodzeniu, a zwłaszcza o tym, że Emmy wychowała się na ranczu Redlands w Hurricane Mills w Tennessee.

Emmy dała widzom krótki wgląd w dom Loretty. Pokazała klasyczną elegancję jadalni, prywatną sypialnię babci ozdobioną pamiątkami i inne intymne miejsca, takie jak pokój do pisania piosenek i kuchnia. Każde z nich odzwierciedlało obecność i styl Loretty.

Mimo głębokich korzeni w country, Emmy wyraziła pragnienie zbudowania własnej muzycznej tożsamości. Jej autorska piosenka „Skinny”, poruszająca temat zaburzeń odżywiania, spotkała się z pozytywnym odzewem jurorów. Docenili jej talent do pisania piosenek i zachęcili ją do podążania własną ścieżką, bez presji porównań do babci.

Po udanym przesłuchaniu Emmy, wzruszona, opowiadała o wpływie babci, jednocześnie podkreślając potrzebę budowania własnej spuścizny. Społeczność internetowa ciepło zareagowała na jej występ, doceniając autentyczność i talent muzyczny.

Oprócz Emmy, inna wnuczka Loretty, Tayla Lynn, również obrała muzyczną ścieżkę. Wykonuje klasyczne utwory babci i dzieli się swoimi zmaganiami z uzależnieniem. W walce o trzeźwość Taylę wspierała właśnie Loretta, która odegrała kluczową rolę w jej powrocie do zdrowia.

Dziś Tayla jest nie tylko muzyczką, ale także symbolem siły i wytrwałości. Prowadzi spokojne życie z rodziną na ranczu rodziny Lynn.

Zarówno Emmy, jak i Tayla, poprzez swoją muzykę i osobiste historie, honorują spuściznę babci Loretty Lynn. Ich historie przyczyniają się do bogatej opowieści o trwałym wpływie Loretty na muzykę country i nie tylko.

Like this post? Please share to your friends: