Księżna Diana była jedną z najbardziej fotografowanych osób na Ziemi: Najbardziej nietypowe zdjęcia księżnej, których dotąd nie widziałeś

Księżna Diana była niewątpliwie jedną z najczęściej fotografowanych osób w latach 80. i 90. Każdy jej krok był rejestrowany przez paparazzi.

Mimo ciągłej uwagi mediów, udało nam się zebrać kolekcję mniej znanych zdjęć, które oferują bliższe spojrzenie na jej życie osobiste. Fotografie te odkrywają wyjątkowy aspekt życia Diany, zanim tragicznie się ono zakończyło. W 1994 roku, podczas wyprawy na austriackie stoki, księżna Diana szusowała na nartach ze swoimi synami, Williamem i Harrym. Wówczas Harry miał zaledwie 9 lat.

Twórcy sukni ślubnej Diany, wyróżniającej się imponującym 8-metrowym trenem, nie do końca przewidzieli, jakie trudności będzie on stwarzał w kwestii swobody ruchu. Prowadziło to do pewnych komplikacji w dniu ślubu. Suknia i jej długi tren zostały lekko ściśnięte w karetce, co spowodowało widoczne zagniecenia na kreacji.

Kiedy to konkretne zdjęcie zostało upublicznione, wszyscy zgodnie uznali, że księżna Diana wygląda na nim oszałamiająco pięknie. Wiele osób uważa je za jedną z najpiękniejszych fotografii Diany, jakie kiedykolwiek wykonano.

Niepowtarzalny urok i wdzięk zmarłej księżnej Diany pozostają niezrównane. Jej osoba wciąż wzbudza ogromny szacunek i tęsknotę. Podziel się tymi wspaniałymi migawkami z życia Lady Di ze znajomymi i rodziną na Facebooku.

Like this post? Please share to your friends: