„Słynna para i ich dwójka dzieci mieszkają w domu przypominającym „stary stajnię”: Spojrzenie do wnętrza rezydencji Ashtona Kutcherai Milą Kunis w Los Angeles

Hollywoodzka para, Mila Kunis i Ashton Kutcher, przedefiniowała farm living swoim przestronnym i elegancko zaprojektowanym domem inspirowanym stodołą. Małżeństwo od 2015 roku poświęciło pięć lat na stworzenie wymarzonego domu na sześcioakrowym wzgórzu w Los Angeles. W projekt zaangażowali doświadczonego architekta Howarda Backena i dekoratorkę wnętrz Vicky Charles. Oto spojrzenie na wyjątkowe mieszkanie tej sławnej pary.

Zamieszkując w swojej „domostodole”, Kutcher i Kunis ujawnili wiele fascynujących szczegółów. Kunis opowiadała o ich wspólnej wizji: „Chcieliśmy stworzyć przestrzeń przypominającą klasyczną stodołę, postarzoną czasem, a jednocześnie nowoczesną i pasującą do współczesnego życia”. Aby osiągnąć cel, para czerpała inspirację ze swoich tablic na Pintereście, ku zaskoczeniu odkrywając zaskakującą zgodność upodobań.

Wybór padł na architekta Backena, którego prace podziwiali w wielu ulubionych projektach domów. Budowa domu była sprawdzianem ich związku. Kunis wspomina: „Budowanie domu od podstaw to ogromne przedsięwzięcie. To projekt, który mógł nas wzmocnić lub wystawić na próbę”.

Wnętrze zostało zaprojektowane nie tylko z myślą o wygodzie pary, ale również z myślą o dorastającej rodzinie, zapewniając dzieciom przyjazną i bezpieczną przestrzeń. Dla Kutchera i Kunis dom jest oazą spokoju. Kutcher wyznał: „Zagracone otoczenie prowadzi do zagraconego umysłu. Nasz dom to nasza przystań, gdzie wszystko znajduje swoje miejsce”.

Para, znana z dbałości o prywatność, zwłaszcza dzieci, często dzieli się swoimi doświadczeniami rodzicielskimi i podkreśla wagę życia rodzinnego. Kutcher podczas premiery filmu mówił: „Ojcostwo to moja najcenniejsza rola. To mój priorytet ponad wszystko”. Aby być obecnym w życiu dzieci, aktor nawet obniżył swoją pensję, by praca nie odciągała go od rodziny.

Kutcher i Kunis starają się również uczyć dzieci o swoim pochodzeniu, podkreślając bogactwo ich zróżnicowanych korzeni. Kunis wspomniała: „Ważne jest, aby rozumiały swoje pochodzenie. Docenianie wielu kultur sprawia, że życie jest tak wartościowe”.

Romans pary rozpoczął się na planie serialu „That 70s Show”, gdzie grali parę. Mimo wcześniejszego małżeństwa Kutchera i długiego związku Kunis, gwiazdy ponownie się odnalazły i zbudowały razem życie.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ashton Kutcher (@aplusk)

Jednak ich związek nie obył się bez wyzwań, szczególnie po publikacji pamiętnika Demi Moore, byłej żony Kutchera, która wzbudziła kontrowersje swoimi rewelacjami. Pomimo potencjalnych napięć, osoby z otoczenia pary sugerują, że Kutcher i Kunis pozostali sobie nawzajem wsparciem i zrozumieniem.

Ich dom w Los Angeles, zaprojektowany jako azyl, odzwierciedla ich wspólną historię i wartości. Starannie dobrane meble i elementy wystroju, w tym żyrandol z poprzedniego domu, wokół którego – jak żartobliwie wspomniała Kunis – zaprojektowano całą przestrzeń, to dowód na ich wspólne życie i upodobania.

Dzięki mediom społecznościowym i wywiadom, opinia publiczna mogła zajrzeć do ciepłej i przytulnej przestrzeni, którą Kutcher i Kunis stworzyli dla swojej rodziny.

Like this post? Please share to your friends: