Wywołując plotki o randkach 74-letniej Meryl Streep i jej „przyjacielu”: Kilka tajemniczych szczegółów z życia prywatnego gwiazdy

Meryl Streep, ceniona aktorka, i jej mąż Don Gummer dzielili przez 45 lat związek, który rozkwitł błyskawicznie po ich pierwszym spotkaniu we wrześniu 1978 roku. Do poznania Gummera Streep doprowadził jej brat, Harry, w okresie żałoby po stracie poprzedniego partnera, Johna Cazale’a, który zmarł na raka płuc w 1978 roku.

Choć ostatni raz publicznie widziano ich razem na Oscarach w 2018 roku, to przedstawiciel Streep w 2023 roku ujawnił, że para od ponad sześciu lat żyje w separacji. Rzecznik podkreślił, że mimo rozstania, między Streep i Gummerem nadal istnieje wzajemna troska. Ta informacja zaskoczyła wielu, zwłaszcza, że Streep przez lata po separacji, jak podczas hiszpańskiej Nagrody Księżnej Asturii, nadal nosiła obrączkę ślubną.

Para ma czwórkę dzieci: Henry’ego Wolfe’a, Mamie Gummer, Grace Gummer i Louisę Jacobson, a ich rodzinnym domem było Salisbury w Connecticut.

Ostatnio pojawiły się spekulacje na temat potencjalnego romansu Streep z Martinem Shortem, jej partnerem z serialu „Tylko Morderstwa w Budynku”. Plotki te podsyciła ich widoczna przyjaźń podczas 81. Złotych Globów oraz wspólne sceny w serialu. Media społecznościowe zaszumiały od domysłów fanów na temat ich związku, a wielu wyrażało entuzjazm na myśl o ich romansie.

Martin Short, podobnie jak Streep, był wcześniej przez 30 lat żonaty z Nancy Dolman, która zmarła w 2010 roku. Short, wspominając małżeństwo i śmierć Dolman, podkreślał trwający wpływ bliskich, którzy odeszli, i swoje podejście do stawiania czoła życiowym wyzwaniom z duchem przygody.

Plotki o rozwijającym się romansie między Streep i Shortem nasiliły się, gdy widziano ich razem podczas różnych wydarzeń, w tym na kolacji w Santa Monica. Mimo to, Short konsekwentnie zaprzeczał jakimkolwiek związkom romantycznym, twierdząc, że ich relacja jest czysto platoniczna.

Podczas gdy Streep i Short nadal oczarowują publiczność zarówno na ekranie, jak i poza nim, fani pozostają zaintrygowani naturą ich połączenia. Czy to głęboka przyjaźń, czy coś więcej?

Hollywood i jego obserwatorzy nadal żyją spekulacjami.

Like this post? Please share to your friends: