Zrezygnował z kariery playboya, aby zostać troskliwym mężem i ojcem pięciorga dzieci: Kim była kobieta, która zdobyła serce gwiazdy

Chris O’Donnell, powszechnie rozpoznawany za swoją rolę w „NCIS: Los Angeles”, jest stałym punktem Hollywood od swojego debiutu w latach 90.

Wychowany w duchu silnych wartości rodzinnych, decyzja O’Donnella o poślubieniu swojej dziewczyny, Caroline Frentess, była kształtowana przez zasady wpajane przez jego rodziców, które teraz przekazuje ich pięciorgu dzieciom.

Ich związek rozkwitł po przypadkowym spotkaniu w kompleksie mieszkalnym, który dzielili. Pomimo początkowego zauroczenia, nie odnowili kontaktu do trzech lat później, kiedy O’Donnell zaangażował wspólnego znajomego, aby odnowić ich połączenie.

Pobierając się w kwietniu 1997 roku w katedrze św. Patryka w Nowym Jorku, O’Donnell i Caroline rozpoczęli drogę rodzicielstwa, witając w swoim życiu piątkę dzieci. Pomimo możliwości osiągnięcia hollywoodzkiej sławy po roli w „Batmanie”, O’Donnell priorytetowo traktował rodzinę ponad propozycje filmowe, wybierając bardziej tradycyjne życie rodzinne zamiast stylu życia playboya.

Caroline, nauczycielka szkoły podstawowej, była przyciągnięta opiekuńczą naturą O’Donnella, obserwując jego interakcje z siostrzeńcami i bratanicami. Zostanie ojcem jeszcze bardziej umocniło postanowienie O’Donnella, pomimo jego początkowego dyskomfortu wobec sytuacji medycznych.

Ich dzieci podążają śladami rodziców, z córką Maeve towarzyszącą matce w występie telewizyjnym, a najstarsza córka Lily i syn Charlie gościnnie występujący u boku ojca w „NCIS: Los Angeles”.

Charlie w szczególności wkroczył w świat aktorstwa, pojawiając się zarówno w rolach telewizyjnych, jak i filmowych.

Like this post? Please share to your friends: