„Aktor pozostaje wierny jej przez ponad dwie dekady”: Jak wygląda żona Cilliana Murphy’ego, kobieta, która pomogła mu w karierze

Cillian Murphy, renomowany irlandzki aktor, zdobył szerokie uznanie za swoje fascynujące występy zarówno na dużym ekranie, jak i w telewizji. Przez całą swoją wybitną karierę Murphy był laureatem licznych nagród i wyróżnień, cementując swoją pozycję jako szanowanej postaci w środowisku aktorskim.

W sercu sukcesu Murphy’ego znajduje się jego żona, Yvonne McGuinness, która była stałym źródłem wsparcia dla aktora. Murphy, świętowany za swoje umiejętności aktorskie, jest również głęboko zaangażowany w życie rodzinne. Wybierając stabilność życia w Londynie, dał pierwszeństwo bliskości z bliskimi nad błyszczącymi pokusami Hollywood.

Zaangażowanie Murphy’ego w życie rodzinne stało się oczywiste w 2005 roku, po jego przełomowej roli w hicie z 2002 roku „28 dni później”. Skomentował: „Życie w Los Angeles nie jest dla mnie konieczne. Oznaczałoby to oddalenie się od mojej rodziny, czego nie mógłbym znieść. W Londynie jestem szczęśliwy”. W miarę rozwoju jego kariery Murphy znajdował radość w rolach, które pozwalały mu pozostać blisko rodziny, takich jak „Wiatr buszujący w jęczmieniu”, który był kręcony w Cork, jego rodzinnym regionie w Irlandii.

W tym okresie McGuinness spodziewała się ich pierwszego dziecka, a para zdecydowała się zamieszkać u rodziców Murphy’ego. Ta rodzinnie zorientowana konfiguracja zapewniała wsparcie podczas ciąży McGuinness i pozwalała Murphy’emu płynnie łączyć rozwijającą się karierę z życiem rodzinnym.

Murphy z czułością wspomina: „To był niezwykły czas. Mieszkanie z moimi rodzicami, oczekiwanie na nasze pierwsze dziecko i kręcenie filmu w pięknych wzgórzach zachodniego Corku. To było naprawdę niezapomniane”. Do 2015 roku Murphy i McGuinness, teraz rodzice dwóch synów, Malachy’ego i Arana, zdecydowali się wrócić do Irlandii, szukając spokojniejszego życia blisko rodziny i kojącej obecności morza.

Murphy wyjaśnił: „Chcieliśmy, aby nasze dzieci dorastały jako Irlandczycy”. Podczas jego zawodowych podróży McGuinness opiekowała się ich dziećmi, ale czasami również wnosiła kreatywne pomysły do jego projektów. Jednym z godnych uwagi przypadków było, gdy McGuinness zaproponowała adaptację noweli „Small Things” autorstwa Claire Keegan na potrzeby projektu filmowego, o którym Murphy dyskutował z reżyserem Timem Mielantsem. Początkowo sceptyczny, Murphy później odkrył, że prawa były dostępne, co doprowadziło do sukcesu produkcji „Small Things Like These”.

McGuinness i Murphy po raz pierwszy przecięli swoje ścieżki przed wzrostem sławy Murphy’ego, podczas trasy jego debiutanckiego filmu „Disco Pigs”. Wspominając te wczesne dni, Murphy powiedział: „To był ekscytujący czas. Wszyscy byliśmy młodzi i wytyczaliśmy swoje ścieżki. To było naprawdę wyjątkowe”. Po ponad dwudziestu latach razem Murphy, który został czule nazwany „chłopakiem internetu”, pozostaje głęboko oddany McGuinness, pomimo różnorodnych opinii publicznych na temat ich związku. Chociaż McGuinness woli pozostać poza światłem reflektorów, spotkała się z mieszanymi reakcjami w sieci, z krytyką jej wyglądu i obroną jej naturalnego piękna przez innych.

Pomimo kontroli, związek pary przetrwał próbę czasu, co pokazują ich rzadkie publiczne wystąpienia, takie jak na 81. ceremonii wręczenia Złotych Globów. Murphy, skromnie podchodząc do swojego nowo odkrytego tytułu online, skupia się na istocie, ceniąc normalność, którą wnosi do jego życia jego żona. Ceni prostotę codziennych zadań i uważa, że utrzymuje go to przy ziemi, co jest niezbędne dla aktora przedstawiającego postacie z życia wzięte.

Docenienie rodziny przez Murphy’ego było oczywiste, gdy zadedykował swoje nagrody BAFTA i Screen Actors Guild swojej żonie i synom, wyrażając wdzięczność za ich wsparcie. W wywiadzie zastanawiał się nad znaczeniem swojej rodziny w jego życiu, podkreślając wagę posiadania „bezpiecznego miejsca” w obliczu wymagań jego kariery.

Uznając wyzwania związane z równoważeniem pracy i życia rodzinnego, Murphy wyraził swoją wdzięczność za zrozumienie McGuinness, podkreślając kluczową rolę, jaką odgrywa w jego życiu. Trwała więź pary i zaangażowanie w życie rodzinne były kluczowe w radzeniu sobie z zawiłościami życia w blasku fleszy, wychowując ich synów z silnym poczuciem dziedzictwa i wartości.

Like this post? Please share to your friends: