„Młoda wersja gwiazdy dorasta”: Córka Catherine Zeta-Jones wykazuje silne podobieństwo do swojej mamy

Reflektory często skupiają się na dzieciach celebrytów, budząc ciekawość, czy pójdą one śladami swoich sławnych rodziców do sławy. Tak jest zdecydowanie w przypadku Dylana i Carys, potomstwa Catherine Zeta-Jones.

W wywiadzie dla magazynu Hello! Zeta-Jones, w wieku 49 lat, podzieliła się, że obydwoje jej dzieci mają naturalne powinowactwo do sceny, zachwycając publiczność swoją obecnością. Ujawniła, że jej syn studiuje sztuki teatralne, podczas gdy jej córka, która kiedyś marzyła o byciu pediatrą, od piątego roku życia skierowała swoje ambicje w stronę aktorstwa.

Rozwijające się talenty tych młodych osób przyciągają znaczną uwagę, szczególnie Carys, która wyraźnie odziedziczyła uderzające rysy swojej matki. Carys zrobiła pamiętne wejście w świat publiczny podczas swojego debiutu na Tygodniu Mody w Nowym Jorku w 2017 roku.

Po tym Carys utrzymywała stosunkowo niski profil, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę jej wiek – 15 lat. Jednak niedawno pojawiła się publicznie u boku swojej matki na prestiżowym wydarzeniu modowym organizowanym przez Dolce & Gabbana Alta Moda w Metropolitan Opera House w Nowym Jorku. Duet, noszący pasujące do siebie stroje, przyciągnął uwagę wielu swoim uderzającym podobieństwem i gracja.

Carys rozkwita na piękną młodą kobietę, odzwierciedlając wdzięk i inteligencję swojej matki, i jest również znana ze swojej dobroci. Dla fanów Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa, śmiało udostępniaj tę aktualizację swoim znajomym i rodzinie!

Like this post? Please share to your friends: