Nowa fryzura gwiazdy została mocno skrytykowana w internecie: Najnowsze zdjęcia Rebeki McEntire wzbudziły wiele komentarzy

Ostatnio Reba McEntire stała się bohaterką dyskusji w mediach społecznościowych za sprawą radykalnej zmiany fryzury. Znana ze swoich kultowych, rudych loków i dynamicznej scenicznej prezencji, McEntire zaskoczyła fanów, decydując się na prostowanie włosów, co wywołało gorący spór wśród jej wielbicieli.

Odhalenie nastąpiło w lekkim teledysku na Instagramie, gdzie McEntire żartobliwie wędrowała po garderobie jurorów programu „The Voice”, duetu muzycznego Dan + Shay, podczas 25. sezonu show. Mimo iż filmik miał pokazać poczucie humoru McEntire, uwaga widzów skupiła się na metamorfozie jej fryzury.

Reakcje na nową fryzurę były szybkie i zróżnicowane. Niektórzy fani wyrazili rozczarowanie, stwierdzając: „Nowa fryzura nie pasuje, sprawia, że wyglądasz starzej” i „Nie podoba mi się to. Włosy są zbyt przylizane, wyglądają jak czapka”. Kilku fanów nawet błagało: „Proszę, wróć do swojego klasycznego, pełnego objętości looku. Jest o wiele bardziej korzystny”.

Nawet ci, którzy wyznawali uwielbienie dla McEntire, nie mogli powstrzymać się od krytyki: „Uwielbiam cię, ale te gładkie włosy muszą zniknąć” i „Jesteś przepiękna, ale ta fryzura nie dla ciebie”. To nie pierwsza taka internetowa burza wokół fryzury McEntire.

Wcześniej, we wrześniu ubiegłego roku, w filmiku na TikToku również prezentowała się z prostymi włosami, świętując osiągnięcie przez singiel „Fancy” kamienia milowego na Spotify. W 2020 roku podzieliła się również zdjęciem z drastycznie krótką, zaczesaną do tyłu fryzurą.

@reba What do ya say @Wynonna Judd? #TheVoice ♬ original sound – Johnathan Dodson

Znakiem rozpoznawczym Reby McEntire zawsze były jej żywe, kręcone włosy, odzwierciedlające jej pełną energii osobowość. Jednak jej ostatnie eksperymenty pokazują gotowość do akceptacji zmian i odkrywania różnych aspektów swojego wyglądu.

W wywiadzie z 2015 roku McEntire wspominała o swoich kultowych fryzurach, żartując o trudnościach w osiągnięciu tej samej wysokości i objętości, co kiedyś. Miło wspominała zachętę od przyjaciółki Shane Tarleton do eksponowania swoich „wielkich włosów” i opowiadała o korzystaniu z peruk do niektórych ról i występów.

McEntire wyraziła również dumę z rudych włosów, cechy, którą dzieli ze swoją matką. Pomimo mieszanych opinii na temat jej najnowszej fryzury, eksperymenty McEntire z różnymi stylizacjami podkreślają jej elastyczność i odwagę w kwestii wizerunku.

Podczas gdy niektórzy fani mogą tęsknić za znanymi lokami „klasycznej Reby”, eksperymenty McEntire z wyglądem podkreślają jej ewoluującą i wieloaspektową osobowość.

Like this post? Please share to your friends: