Aktor ujawnił kilka mrocznych aspektów swojego życia: 56-letni Jamie Foxx opowiedział o swoim stanu zdrowia i kilkutygodniowej hospitalizacji

Podczas tegorocznego spotkania African American Film Critics Association Special Achievement Awards luncheon Jamie Foxx, w wieku 56 lat, otwarcie omówił swoje niedawne poważne wyzwanie zdrowotne, które wymagało długotrwałego pobytu w szpitalu. Wybrał, aby podkreślić nauki wyniesione z tego trudnego doświadczenia z nutą humoru.

W towarzystwie znanych gwiazd, takich jak Courtney B. Vance, Jurnee Smollett i Nia Long, Jamie podzielił się poruszającym przypomnieniem o ważności życia, uznając kluczową rolę pewnych osób w zapewnieniu jego przetrwania po bliskim spotkaniu z śmiercią niemal rok wcześniej. Wyraził również swoją intencję włączenia humoru w opowiadanie o swoim doświadczeniu w przyszłych występach.

„Każdy chce usłyszeć moją historię, i mam zamiar ją podzielić, ale w moim unikalnym stylu. W moich nadchodzących występach stand-upowych połączę humor z emocjami,” powiedział Jamie, obiecując zabawną, a zarazem poruszającą narrację. Kryzys zdrowotny Jamiego rozwinął się w zeszłym kwietniu podczas kręcenia filmu „Back in Action” z Cameron Diaz, wywołując lawinę spekulacji i zmartwień wśród jego fanów i mediów.

Subtelnie odniósł się do swojej drogi do zdrowia, która obejmowała pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym w Chicago znanej z leczenia udarów, poprzez humorystyczne uwagi w swoim przemówieniu z okazji przyjęcia nagrody, skutecznie rozjaśniając atmosferę, jednocześnie uznając powagę swojej sytuacji. Jamie humorystycznie skomentował 'mokrość’ wody jako część swoich obserwacji dotyczących powrotu do zdrowia. Jamie także zajął się dziwnymi plotkami na temat swojego zdrowia, w tym teoriami spiskowymi dotyczącymi klonów, z humorem, dzieląc się incydentami, w których jego tożsamość była kwestionowana pomimo jego aktów życzliwości.

Przed luncheonem AAFCA Jamie został uhonorowany na Critics Choice Awards, otrzymując Nagrodę Vanguard za swoje wszechstronne wkłady w przemysł filmowy.

Podobnie jak na tym wydarzeniu, podczas tego wydarzenia Jamie rozmawiał o swoich wyzwaniach zdrowotnych, dzieląc się swoim bliskim spotkaniem ze śmiercią i wyrażając nowe docenienie życia. Aktualizacje rodziny podczas hospitalizacji Jamiego w zeszłym kwietniu przedstawiały sytuację pełną zmartwień, ale zaznaczoną stopniową poprawą, przy utrzymaniu poczucia humoru przez Jamiego. Jego córka Corinne Foxx zapewniała fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, korygując przesadne doniesienia medialne i podkreślając działania rekonwalescencyjne ojca, w tym granie w pickleballa.

Jamie wyraził swoją wdzięczność za przytłaczającą pomoc w tym okresie poprzez serdeczny wpis na Instagramie, co oznaczało jego wdzięczność i pozytywne podejście po rekonwalescencji. Droga Jamiego Foxxa od krytycznego problemu ze zdrowiem do znaczącego powrotu, zaznaczona wdzięcznością i humorem, podkreśla jego wytrwały duch i odporność w obliczu trudności. Przedstawiciele Foxxa zgłosili, że doświadczył on problemów zdrowotnych podczas pracy nad nadchodzącym filmem akcji „Back in Action” na platformie Netflix, co spowodowało jego hospitalizację.

Według źródła jego partnerka z planu, Cameron Diaz, była zaskoczona nagłą zmianą wydarzeń. Źródło odzwierciedlało: „Kręcili pewnego dnia, a nagle go tam nie było”, odnosząc się do nieoczekiwanej nieobecności Foxxa. Corinne Foxx, córka aktora, ujawniła, że ​​jej ojciec miał problem zdrowotny 11 kwietnia 2023 roku, co doprowadziło do jego hospitalizacji i kolejnego powrotu do zdrowia pod doskonałą opieką.

Insider podkreślił powagę stanu Foxxa, co skłoniło jego rodzinę do pośpiechu na jego łóżko szpitalne. Chociaż Foxx wkrótce był w stanie komunikować się, specjaliści medyczni postanowili przedłużyć jego pobyt w szpitalu dla dodatkowych badań mających na celu ustalenie przyczyny jego kryzysu zdrowotnego.

Na przełomie maja i czerwca 2023 roku ujawniono, że Foxx otrzymuje opiekę w renomowanym ośrodku rehabilitacji fizycznej w Chicago, specjalizującym się w leczeniu urazów mózgu, udarów, urazów rdzenia kręgowego i rekonwalescencji po raku.

Like this post? Please share to your friends: